Vadošais drošības risinājumu izplatītājs Baltijā – ALTAS IT – pēc iepriekšējā gadā veiksmīgi aizvadītā pasākuma, arī šogad organizē Nordic SecTech Summit 2023 jeb drošības tehnoloģiju samitu. Pasākuma ietvaros aktualizēsim jautājumu par “Drošības sistēmu automatizāciju”, kā arī priekšrocībām un ieguvumiem, ko tā sniedz.

ALTAS IT Biznesa attīstības direktors Oskars Pirags pauž, ka “drošības sistēmu automatizācijai mūsdienās ir ļoti liels potenciāls, jo tās attīstās ļoti strauji, ļaujot spert nākošo organizācijas modernizācijas soli un izmantot ieguvumus, ko mūsdienu tehnoloģijas spēj dot. Organizācijām nevajadzētu novērtēt drošības sistēmu automatizāciju par zemu. Ieguvumi ilgtermiņā ir ievērojami – gan finansiāli, gan no cilvēku resursu optimizācijas puses, gan arī no sistēmu pārvaldības vienkāršošanas, kas, savukārt, atvieglo ikdienas darbu saistībā ar drošības pasākumiem atbildīgajām personām.

Tāpēc aicinu cilvēkus izkāpt no vecmodīgas domāšanas, un no vairākiem fiziskiem sargiem pāriet uz mazāku to skaitu, ļaujot daļu darba veikt sistēmai patstāvīgi. Izmaksas, kas saistītas ar drošas automatizācijas izveidošanu, vērtējot pret ieguvumiem, ir to vērtas, ja vien organizācijas saprot, ka virzība uz automatizācijas palielināšanu ir jāveic uzmanīgi un apzināti, izmantojot pakāpenisku pieeju.

Un, lai gan pirmās ieviešanas un citi eksperimenti ir ļoti iepriecinoši, patiesībā mēs joprojām esam šīs disciplīnas sākumposmā. Sistēmas automatizācijas panākumu atslēga ir mērķtiecīga sistēmas nākotnes koncepta teorētiskā izveide, rūpīga atbilstošo komponenšu izvēle, pārejas plāna sastādīšana, darbinieku apmācības un pieturēšanās pie procedūrām arī “jaunajā” drošības ikdienā. Atcerieties, ka tehniskās drošības sistēmas neguļ, neslimo, neiet atvaļinājumos un nav pakļautas citiem cilvēciskajiem faktoriem. Uzstādot jeb modernizējot sistēmas, jau plānošanas pirmsākumos sāciet domāt vairākus gadus uz priekšu. Tas, ka šodien jums nav aktuāla automatizācija, pēc pāris gadiem būs – tas ir fakts. Tāpēc pievērsiet uzmanību objekta drošības sistēmu izbūves niansēm jau projekta pirmsākumos, lai izmantojamās iekārtas nākotnē būtu spējīgas automatizēties un jums nebūtu jāveic visu sistēmas komponenšu nomaiņa.”

Oskars Pirags aicina ikvienu interesentu apmeklēt pasākumu tādēļ, ka šī gada izvēlētā tēma kļūst arvien aktuālāka ne vien lokālā mērogā. Mūsu uzņēmumā ir novērots, ka jau ilgāku laiku ir pamanāma tendence gan mazās, gan lielās organizācijās automatizēt procesus, tādējādi samazinot darba spēka resursus. Drošības profesionāļi arvien vairāk un biežāk izzina un uzmanības centrā fokusē tieši šo jomu. Un šī konference ir izcili piemērota tiem, kas vēlētos, taču vēl šaubās par drošības sistēmu automatizāciju savā pārvaldījumā.

21. septembrī Rīgā, Jaunās Teikas telpās “FANTADROMS” uz lielās skatuves būs iespējams vienkopus dzirdēt pieredzes stāstus no lielākajiem Eiropas uzņēmumu pārstāvjiem, piemēram, Raimo Heinam (Forus valdes loceklis, digitālo un mobilo pakalpojumu biznesa līnijas vadītājs), Oskara Cēra (VAS “Valsts nekustamie īpašumi” drošības direktors), kā arī drošības industrijas ekspertus – Jāni Sārtu (NATO stratēģiskās komunikācijas izcilības centra direktors), Glenn Schoen (Boardroom @ Crisis BV  dibinātājs un vadītājs, krīzes un drošības vadības konsultants) un citus.

Paralēli runātāju pieredzes stāstiem un aktuālākās informācijas nodošanai uz galvenās skatuves, notiks arī profesionāla izstāde, kur savus risinājumus prezentēs vairāk nekā 15 pasaules vadošie drošības tehnoloģiju ražotāji, piemēram, Hanwha Vision, MOBOTIX, Digifort, STid, kā arī jauni un vēl Latvijā neiepazīti drošības risinājumu inovatori kā Flasheye, Microsens u.c. Izstādē iesaistītie ražotāji ikvienam apmeklētājam nodos svarīgāko informāciju par drošības sistēmu automatizāciju un iepazīstinās ar sava veida nākotni.

Papildus norisināsies iepriekš minēto ražotāju risinājumu demonstrēšana, kur dažādus automatizācijas scenārijus būs iespējams praktiski apskatīt tehnoloģiju darbnīcās un salīdzināt to varējumu no pagātnes ar mūsdienu iespējām.

Nordic SecTech Summit 2023 norisināsies 21. Septembrī no plkst. 9.30 līdz 19.00 Jaunajā Teikā “FANTADROMS” telpās. Dalība pasākumā ir maksas ar iepriekšēju reģistrāciju ALTAS IT mājaslapā. Ja vēlies iegūt papildu zināšanas – reālus pieredzes stāstus, drošības nozares ekspertu viedokļus un reālus case-study par organizācijas drošības automatizāciju, reģistrējies pasākumam: https://www.altas.lv/sectech-summit-2023

Ielādēt vēl rakstus, kuru autors ir  haker
Load More In Jaunumi

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Iesakām izlasīt

8 iemesli, kāpēc uzņēmumam nepieciešams digitālais mārketings

Digitālais laikmets ir ieviesis jaunu mārketinga formu uzplaukumu, un uzņēmumi, kas neizma…