LG Electronics (LG) iepazīstina ar jaunu televizoru LG OLED Flex (modelis LX3), kas aprīkots ar pasaulē pirmo salokāmo 42 collu OLED ekrānu. Tas ir ideāli piemērots konsoļu, datoru un cloud gaming, kā arī tiešraides televīzijas pārraižu un satura straumēšanas pakalpojumu baudīšanai. LX3 unikālais displejs var no pilnīgi plakana kļūt par iespaidīgi izliektu (900R), ļaujot lietotājiem izvēlēties starp divdesmit izliekuma līmeņiem, lai iegūtu patiesi personalizētu skatīšanās pieredzi.

LG OLED Flex forma ir iespējama, pateicoties LG OLED tehnoloģijai, kurai nav nepieciešams atsevišķs aizmugurapgaismojums. Neatkarīgi no plakanas vai izliekuma formas, ar LG OLED evo tehnoloģiju aprīkotais LX3nodrošina tādu pašu pirmšķirīgu attēla kvalitāti un veiktspēju, pateicoties kurai LG OLED uzrunājis patērētājus visā pasaulē. LG OLED Flex, nodrošina bezgalīgu kontrasta attiecību, izteiksmīgus melnās krāsas toņus, ārkārtīgi precīzas krāsas (sertifikāts par 100% krāsu precizitāti), zibenīgi ātru 0,1 milisekundes reakcijas laiku un zemu ievades aizturi, liks lietotājiem sajusties tā, it kā viņi tiek ierauti ekrānā notiekošajā darbībā.

Pateicoties α (Alpha) 9 Gen 5 inteliģentajam procesoram un unikālam attēlu algoritmam, LG OLED Flex nodrošina pirmšķirīgu acu komfortu, par ko liecina vairāki iegūtie sertifikāti par attēlu bez raustīšanās un atspīduma. Tā kā LX3 OLED ekrāns mazāk noslogo acis, tas sniedz lietotājiem iespēju ilgāk spēlēt videospēles un skatīties savas iemīļotākās televīzijas pārraides nenogurdinot acis. Tikmēr LG pretatstarošanas pārklājums (SAR) palīdz samazināt vizuālos traucējumus, ļaujot lietotājiem visu savu uzmanību koncentrēt uz ekrānā esošo saturu.

Lietotāji var ātri nomainīt LX3 izliekumu uz kādu no 20 dažādiem līmeņiem ar 5 % soli, izmantojot tālvadības pulti vai manuāli. Turklāt LG OLED Flex ekrānu iespējams sagāzt līdz pat 10 grādiem pret lietotāju vai līdz pat 5 grādiem prom no tā. Savukārt ekrāna statīvu iespējams regulēt uz augšu vai leju par 140 milimetriem, nodrošinot ergonomisku komfortu gan tiem, kam patīk atrasties sēdus pozīcijā, gan tiem, kam patīk atgulties.

LX3 aprīkots ar ekskluzīvām funkcijām, kas sniedz lietotājiem lielāku kontroli par savu videospēļu spēlēšanas pieredzi. Piemēram, viņi var izmainīt attēla izmēru atbilstoši savām velmēm vai videospēles žanram.

Maksimālām ērtībām Switching Hub funkcija nodrošina iespēju izmantot LG OLED Flex iebūvēto mikrofonu un jebkādas iekārtas, kas pieslēgtas caur tā USB portiem, piemēram, austiņas, klaviatūru vai peli, kā arī portatīvo datoru, kas pieslēgts ar HDMI kabeli.

LX3 nodrošina lielisku skaņu ar diviem uz priekšu vērstiem 40W skaļruņiem. Savukārt ar iebūvēto Dolby Atmos sistēmu,šis televizors nodrošina izteiktāku audio skaņu savietojamam saturam.

Ielādēt vēl rakstus, kuru autors ir  haker
Load More In Ierīču apskati

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Iesakām izlasīt

8 iemesli, kāpēc uzņēmumam nepieciešams digitālais mārketings

Digitālais laikmets ir ieviesis jaunu mārketinga formu uzplaukumu, un uzņēmumi, kas neizma…