Warner Bros. Discovery un Go3 televīzija izziņo, ka HBO un Max Originals saturs būs pieejams Go3 abonentiem Lietuvā, Latvijā un Igaunijā.

Sākot ar 3. jūliju, Go3 klientiem būs pieejams plašs HBO un HBO Max satura katalogs, kur būs pieejami godalgoti seriāli kā “Pūķa nams” (“House of the Dragon”), “Pēdējais no mums” (“The Last of Us”), “Pēctecība” (“Succession”), “Černobiļa” (“Chrenobyl”), “Baltais lotoss” (“The White Lotus”), “Eiforija” (Euphoria”), kā arī jau par mūsdienu televīzijas leģendām kļuvušie “Troņu spēles” (“Game of Thrones”), “Pagrīdes impērija” (“Boardwalk Empire”), “Soprano ģimene” (“The Sopranos”), “Svīta” (“Entourage”), “Noklausīšanās” (“The Wire”), “Īstās asinis” (“True Blood”), “Īsts detektīvs” (“True Detective”), “Sekss un lielpilsēta” (Sex and the City” un daudzi citi seriāli.

Warner Bros. Discovery Satura izplatīšana un biznesa attīstības direktore Jekaterina Mihailoviča (Ekaterina Mihajlovic) Ziemeļaustrumeiropā sacīja: “Esam priecīgi par iespēju paplašināt sadarbību ar Go3 visos trīs Baltijas tirgos, piedāvājot mūsu partnera abonentiem iespēju izbaudīt izcilu pieredzi un izklaidi ar plašu multižanru katalogu, kas ietilpst HBO zīmola sastāvā. Mums šis solis ir saskaņā ar mūsu misiju būt pēc iespējas pieejamiem un tuviem mūsu faniem, ļaujot viņiem skatīties saturu visērtākajā veidā. Pēdējo gadu laikā ar Go3 esam veiksmīgi sadarbojušies ar discovery+ un mums ir liels prieks, ka varam sadarbību paplašināt ar HBO, piedāvājot Go3 abonentiem godalgotu un kritiķu atzītu HBO un Max Originals saturu.”

Go3 televīzijas vadītājs Jans Vikritoviczs (Jan Wykrytowicz) komentēja: “Esam sajūsmināti, ka varam piedāvāt HBO zīmolu un tā ikonisko oriģinālsaturu Go3 skatītājiem. Kā Tairons Lannister (Tyrion Lannister) gudri teica: “Pasaulē nav nekā spēcīgāka par labu stāstu.” HBO unikālie stāsti lieliski iederas esošajā Go3 satura piedāvājumā. Mūsu klienti varēs baudīt visaptverošāko un izcilāko izklaidi Baltijas valstīs.”

Nākamajos mēnešos Go3 skatītāji varēs izbaudīt HBO un Max Originals saturu, kā jauno seriālu “Pilns aplis” (“Full Circle”) ar Klēru Deinsu (Clair Danes) un dokumentālo seriālu par DC komiksu vēsturi un mantojumu “Superspējas: “DC” Stāsts”. Ikviens varēs sekot jaunāko HBO grāvēju stāstiem seriālā “Elks “, “Sekss un lielipilsētas” turpinājumā “Un tā tas laiks paiet…” (“And Just Like That…”), Somijas dokumentālajā seriālā par pasaulslaveno Sannas Marinas valdību “Pirmās Piecas” (“First Five”), kā arī dokumentālajā seriālā ar Džeisonu Beitmenu (Jason Bateman), Vilu Arnetu (Will Arnett) un Šonu Heju (Sean Hayes) “Smartless: ceļā” jeb “SmartLess: On The Road”. Uzmanību piesaistīs arī psiholoģiskais trilleris “Asi priekšmeti” (“Sharp objects”), kas balstīts uz Džiljanas Flinas (Gillian Flynn) 2006. gada debijas noveli un kurā galvenās lomas atveido Eimija Adamsa (Amy Adams) un Patrīcija Klārksone (Patricia Clakson). Tāpat arī būs pieejama oriģinālfilma “Bez pēkšņām kustībām” (“No sudden moves”) – Stīvena Soderberga (Steven Soderbergh) neo-noir perioda noziegumu filma ar Benisio del Toro (Benicio del Toro) un Brendanu Freizeru (Brendan Fraser) galvenajās lomās.

Ielādēt vēl rakstus, kuru autors ir  haker
Load More In Jaunumi

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Iesakām izlasīt

8 iemesli, kāpēc uzņēmumam nepieciešams digitālais mārketings

Digitālais laikmets ir ieviesis jaunu mārketinga formu uzplaukumu, un uzņēmumi, kas neizma…