Lai klientiem nodrošinātu vēl ērtāku norēķināšanos, Latvijā vadošais degvielas tirgotājs Neste Latvija jau 43 degvielas uzpildes stacijās piedāvā skaidras naudas atlikumu saņemt QR koda formātā. Tuvākajā laikā šāda iespēja tiks nodrošināta visās Neste degvielas uzpildes stacijās Latvijā.

“Degvielas uzpildei un apmaksai ir jābūt ātrai un vienkāršai, tāpēc mēs regulāri pārskatām klientu norēķinu paradumus, lai izvērtētu, kā kļūt vēl efektīvākiem un klientiem pieejamākiem. QR kodu ieviešana maksāšanas terminālos viennozīmīgi klientu apkalpošanas pieredzi padarīs patīkamāku – šī sistēma apmaksu padarīs vēl ātrāku un parocīgāku tiem, kuri ikdienā labprātāk norēķinās ar skaidru naudu,” stāsta Armands Beiziķis, SIA Neste Latvija valdes priekšsēdētājs.

Kā saņemt atlikumu QR koda formātā?

  1. Reizēs, kad klients izvēlēsies veikt apmaksu ar skaidru naudu, bet degviela nebūs ielieta par pilnu summu un starpība būs lielāka par 3 eiro, tiks izdrukāts čeks ar unikālu QR kodu, kurā būs pieejams naudas atlikums.
  2. Šo kodu varēs noskenēt un izmantot jebkurā Neste Latvija uzpildes stacijā vēl trīs mēnešus pēc koda saņemšanas. Gadījumā, ja vienā uzpildes reizē netiks izmantota visa QR koda summa, atkal tiks izdrukāts jauns čeks ar unikālu QR kodu, ko varēs izmantot citā reizē.
  3. Lai norēķināšanās būtu vēl ērtāka un izdevīgāka, QR kodu varēs summēt gan ar citiem QR kodiem, gan ar skaidru naudu, tāpat arī unikālo kodu būs iespējams summēt ar lojalitātes kartēm.
Ielādēt vēl rakstus, kuru autors ir  haker
Load More In Jaunumi

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Iesakām izlasīt

8 iemesli, kāpēc uzņēmumam nepieciešams digitālais mārketings

Digitālais laikmets ir ieviesis jaunu mārketinga formu uzplaukumu, un uzņēmumi, kas neizma…