Tehnoloģiju, startup, politikas un dzīvesstila festivāls Digital Freedom Festival, kas no 27.-28. novembrim notiks Rīgā, izsludina oficiālo programmu. Paplašinot festivāla vērienu, tas notiks uz 6 skatuvēm, pulcēs vairāk nekā 100 konferences runātāju no visas pasaules, lai diskutētu par jaunākajiem atklājumiem tehnoloģiju jomā un to ietekmi uz startup uzņēmumiem, korporācijām, politiku un dzīvesstilu.
 
Digital Freedom Festival līdzdibinātāja Dagnija Lejiņa: “Prieks, ka festivālā dalību apstiprinājuši jau 1000 dalībnieku no 25 pasaules valstīm, tai skaitā, vairāk nekā 100 startup kompānijas. Divās dienās ikviens varēs sajust “pasaules elpu” par jaunāko tehnoloģiju jomā. Mēģināsim aizsteigties notikumiem priekšā un diskutēsim, kā tehnoloģijas mums var palīdzēt biznesu, valsti un, jā, arī personiskās dzīves kvalitātes latiņu pacelt nākamajā attīstības un uzrāviena līmenī, kā mums visiem kļūt ieguvējiem no tehnoloģiskās revolūcijas.”
 
LR Ministru prezidenta biedrs, ekonomikas ministrs Arvils Ašeradens: “Esmu gandarīts, ka Latvijā ir šāds vērienīgs tehnoloģijām veltīts pasākums kā Digital Freedom Festival, jo tehnoloģijas ir valstu, pilsētu un ikviena indivīda rītdiena. Spēja attīstīt tehnoloģiju prasmes, veicināt startup uzņēmējdarbībai labvēlīgu vidi, radīt sinerģiju starp jaunuzņēmumiem un korporācijām lielā mērā noteiks Latvijas konkurētspēju nākotnē. Kā mazai valstij mums ir iespēja būt dinamiskākiem, radošākiem un atvērtākiem jaunām idejām – tā ir iespēja, kas jāizmanto.”
 
Galvenās tēmas – mākslīgais intelekts, viedās pilsētas, kiberdrošība, zaļās tehnoloģijas, FinTech un digitālā detoksikācija jeb digital detox.
 
Festivālu atklās Latvijas Valsts prezidents Raimonds Vējonis. Uz festivāla galvenās skatuves ar runām uzstāsies pasaulē vadošās domnīcas Singularity University NASA izpētes centra Silīcija ielejā (ASV) dibinātāja Katrīna Mironuka (Kathryn Myronuk), NATO Kiberdrošības centra vadītāja Merle Maigre un inovāciju vadītājs uzņēmumā Brandwidth Dīns Džonsons (Dean Johnson) no Lielbritānijas, kurš interaktīvā prezentācijā demonstrēs trauslo robežu starp cilvēku un mašīnu. Tāpat uzaicinātie tehnoloģiju entuziasti diskutēs par pilsētu, morāles, komunikācijas nākotni.
 
Lattelecom Open Stage meklēs sadarbības iespējas starp startup uzņēmumiem un korporācijām. Notiks diskusijas par mākslīgā intelekta nākotni, kur uzstāsies mākslīgā intelekta akceleratora Rockstart programmu direktors Marjels Kvekels (Marjel Quekel) no Nīderlandes un SIFR AB līdzdibinātājs un vadītājs Tāvs Tammiste (Taavi Tammiste) no Igaunijas. Lattelecom prezentēs arī Latvijas e-indeksu – valsts iestāžu un pašvaldību e-vides novērtējumu, kurā analizēts, cik aktīvi valsts iestādes un pašvaldības izmanto mūsdienu tehnoloģiju piedāvātos risinājumus, lai uzlabotu pakalpojumu kvalitāti un pieejamību iedzīvotājiem un uzņēmumiem.
 
Norvic Investors Lounge galvenā tēma būs finanšu tehnoloģijas, un tajā uzstāsies Eiropas Komisijas Startup un inovāciju daļas vadītājs Pēteris Zilgalvis un Transferwise attiecību vadītāja ar valsts institūcijām Flora Kolemana (Flora Coleman) no Lielbritānijas un daudzi citi, tai skaitā, blockchain un kriptovalūtas speciālisti.
 
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras Magnetic Latvia Business Center varēs smelties iedvesmu no Latvijas veiksmīgajiem startup uzņēmējiem.
 
Green Innovation Lounge notiks diskusijas par zaļajām tehnoloģijām un to spēju saglābt planētu.
 
Savukārt Lifestyle Lounge pievērsīsies dzīvesstila izmaiņām tehnoloģiju laikmetā, mākslas un tehnoloģiju sinerģijām modes un pārtikas nākotnei.
 
Festivāla ietvaros notiks arī 5 konkursi startup uzņēmējiem (startup pitch), kurus rīkos pasaulē vadošais akcelerators 500 Startups (ASV), mākslīgā intelekta akcelerators Rockstart (Nīderlande), Latvijas Biznesa enģeļu asociācija (LatBAN), Eiropas inovāciju iniciatīva Climate- Kic un projekts EstLat Accelerate.
 
Pilna festivāla programma: http://www.digitalfreedomfestival.com/festival/schedule/

Ielādēt vēl rakstus, kuru autors ir  haker
Load More In 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Iesakām izlasīt

8 iemesli, kāpēc uzņēmumam nepieciešams digitālais mārketings

Digitālais laikmets ir ieviesis jaunu mārketinga formu uzplaukumu, un uzņēmumi, kas neizma…