Eiropas lielākajā tehnoloģiju izstādē IFA Berlīnē Electrolux prezentējis jaunu veļas mazgājamo mašīnu un žāvētāju sēriju PerfectCare, kas piedāvā premium klases risinājumus plašam audumu klāstam. Rūpējoties par apģērbu ar Electrolux PerfectCare, tas ne tikai kalpos ilgāk un lieliski izskatīsies, bet arī padarīs tavu dzīvi daudz ērtāku un patīkamāku. Kā viens no sērijas jaunumiem prezentēta arī FreshScent audumu atsvaidzināšanas sistēma.


Pārliecība par rūpēm
“Sniedzot atbilstošas rūpes dažādiem apģērbiem – no džinsa, kašmira un vilnas līdz pat tehniskajiem apģērbiem un smalkiem audumiem –, Electrolux PerfectCare veļas mazgājamo mašīnu un žāvētāju sērija nodrošina, ka apģērbs turpina lieliski kalpot un izskatīties kā jauns,” ar jaunumiem iepazīstina Electrolux Eiropas, Tuvo Austrumu un Āfrikas nodaļas Veļas mazgāšanas produktu mārketinga vadītāja Betsija Salasa (Betsy Salas).
 
900 ColorCare, 800 UltraCare, 700 SteamCare un 600 SensiCare mazgāšanas sistēmas
Electrolux 900 ColourCare ar unikālu jonu apmaiņas filtrēšanas sistēmu attīra ūdeni no dažādiem cietinošiem minerāliem, padarot to mīkstu. Mīkstā ūdenī veļas pulveris un veļas mīkstinātājs darbojas daudz efektīvāk, tas ļauj mazgāt zemākās temperatūrās, nodrošinot, ka veļa tiek izmazgāta saudzīgi, bet kārtīgi.
Electrolux 800 UltraCare sistēma pirms mazgāšanas cikla atsevišķā tvertnē pilnībā izšķīdina veļas mazgāšanas līdzekļus ar nelielu ūdens daudzumu, un tikai tad, kad mazgāšanas līdzeklis ir izšķīdināts, tas tiek novadīts veļas tvertnē. Mazgāšanas rezultāts 30°C būs identisks rezultātam, mazgājot tradicionālajā veļas mašīnā 40°C temperatūrā.
Electrolux 700 SteamCare sistēma mazgāšanas ciklu noslēdz ar tvaika funkciju, kas, salīdzinot ar mazgāšanu bez tvaika, par trešdaļu samazina auduma burzīšanos – apģērbs ilgāk saglabā sākotnējo formu, iztiekot bez intensīvas un regulāras gludināšanas.
Turklāt smalko audumu atsvaidzināšanai vieglam tvaikam var pievienot arī svaigu aromātu: “Electrolux FreshScent auduma atsvaidzināšanas sistēma sniedz tikko izmazgātas veļas sajūtu bez nepieciešamības apģērbu mazgāt pilnā mazgāšanas ciklā. Apģērbs kalpo ilgāk, izskatās lieliski, un tam ir patīkams aromāts,” uzsver B.Salasa. FreshScent sistēma ir ekskluzīvi izveidota Electrolux vajadzībām. Ar šo programmu aprīkotajām veļas mašīnām papildus iespējams iegādāties aromātus ar atsvaidzinošu citrusaugļu un vieglu ziedu aromātu.
Electrolux 600 SensiCare sistēma pielāgojas ielādētajam veļas daudzumam, lai novērstu apģērba pārmazgāšanu. Sensori automātiski pielāgo mazgāšanas ciklu ielādētajam veļas daudzumam, samazinot patērēto laiku, enerģiju un ūdeni. Pat vismazākais veļas daudzums netiks pārmazgāts, ļaujot apģērbam saglabāt tā izskatu un tekstūru.
 
900 CycloneCare, 800 DelicateCare, 700 GentleCare, 600 SensiCare žāvēšanas sistēmas
Electrolux 900 CycloneCare sistēma vienmērīgi un saudzīgi ar gaisu izžāvē apģērbu, lai tas saglabātu formu, izskatu un tekstūru. Šīs sērijas žāvētājos tiek radīta speciāla spirālveida gaisa plūsma, kas efektīvi un saudzīgi izžāvē audumu. Īpaša uzmanība tiek pievērsta grūti sasniedzamām vietām, piemēram, kabatām un vīlēm, lai nodrošinātu precīzu un vienmērīgu žāvēšanu. Pat tik smalki audumi kā zīds tiek izžāvēti tā, it kā tiktu žāvēti dabiski.
Electrolux 800 DelicateCare sistēma garantē, ka vilnas apģērbs nesarausies un nezaudēs formu, jo veļas žāvētājs pielāgo veļas tvertnes kustības un ātrumu konkrētajam audumam. Turklāt sistēma atjauno arī tehniskā apģērba ūdens atgrūšanas spēju un līdz ar to tā funkcionalitāti.
Electrolux 700 GentleCare žāvēšanas sistēma gluži tāpat kā 800 un 900 šīs sērijas veļas žāvētājos veļu žāvē uz pusi zemākā temperatūrā nekā tradicionālie žāvētāji. Veļa netiek pakļauta karstumam, tādējādi taupot enerģiju, kā arī audums ilgāk saglabā savu tekstūru.
Electrolux 600 SensiCare sistēma pielāgo žāvēšanas laiku veļas mitruma līmenim, lai taupītu laiku un enerģiju, kā arī parūpētos par apģērbu. Sensori izmēra veļas mitrumu un attiecīgi pielāgo žāvēšanas laiku, lai pasargātu apģērbu no pāržāvēšanas, līdz ar to apģērbs ilgāk izskatās kā jauns.
 
PerfectCare papildaksesuāri
PerfectCare sērijai pieejams arī papildu aksesuāru klāsts, kas palīdzēs gūt vislabāko atdevi no veļas mazgāšanas ierīcēm, – dažādi apģērbu un iekārtu aprūpes komplekti, piemēram, mazgāšanas maisiņi smalkiem apģērbiem, veļas mazgāšanas iekārtas aprūpes komplekts, kā arī atkaļķotājs. Soft Care žāvēšanas lapiņas veļas žāvētājiem nodrošinās lielisku apģērba izskatu, savukārt īpašais jaunums – FreshScent īpašie citrusu un ziedu aromāti sniegs papildu baudījumu, rūpējoties par apģērbu.

Ielādēt vēl rakstus, kuru autors ir  haker
Load More In 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Iesakām izlasīt

8 iemesli, kāpēc uzņēmumam nepieciešams digitālais mārketings

Digitālais laikmets ir ieviesis jaunu mārketinga formu uzplaukumu, un uzņēmumi, kas neizma…