Sestdien, 26.augustā Rīgas tehniskās apskates stacijā uzstādīts “Tehniskās apskates nakts” pasākumu apmeklētības rekords – 10 stundās pārbaudīti 1357 auto. Pērn šajā pasākumā tika pārbaudīti 1210 spēkrati.
“Tehniskās apskates nakts” devīze ir “Mēs par drošu auto!” un tajā CSDD aicina autovadītājus pievērst uzmanību auto tehniskajam stāvoklim un tā nozīmei ceļu satiksmes drošībai ikdienā.
Šogad lielākā daļa jeb 1357 auto izmantoja iespēju veikt bezmaksas transportlīdzekļa diagnostiku, bet tehniskās apskates uzlīmi saņēma 225 spēkrati. Rīgā pārbaudīto automobiļu vidējais vecums bija 16 gadi. Vecākais auto, kas pagājušajā naktī ieripoja tehniskās apskates stacijā, bija 1950.gada Moskvich 400.
Kopumā tehniskās apskates darbinieki visvairāk aizrādījumus izteica par nenoregulētiem lukturiem, balstiekārtas un bremžu sistēmas bojājumiem.
Autovadītāju lielā interese par pasākumu bija vērojama visas “Tehniskās apskates nakts” garumā. Klientiem tika piedāvāts ne tikai bez maksas pārbaudīt savu spēkratu, bet arī piedalīties dažādos izglītojoši – izklaidējošos pasākumos.
Pēc aptuvenām aplēsēm Rīgas tehniskās apskates staciju apmeklēja vairāki tūkstoši interesentu. Pasākuma apmeklētāji varēja klātienē vērot Slackline pasaules līmeņa šovu, kuru izpildīja igauņu kaskadieris Tauri Vahesaar. Pieprasīti bija arī citi ar satiksmes drošību saistīti pasākumi – piemēram, aktivitātē Opā kāp ārā vairāk nekā 500 interesentu pārliecinājās, kāpēc auto jālieto drošības josta. Savukārt Pit-stop sacensībās savu veiklību auto riteņu maiņā pierādīja 172 cilvēku. Ātrākais uzstādītais laiks vīru konkurencē bija 1 minūte 22 sekundes. Savukārt ātrākā daiļā dzimuma pārstāve auto riteni nomainīja 2 minūtēs un 42 sekundēs.
Pasākumā piedalījās arī vairāki vēsturiski spēkrati – par vienu no elegantākajiem “Tehniskās apskates nakts” apmeklētāji atzina 1979.gada Chevrolet Corvette C3.
Šogad “Tehniskās apskates nakts” pasākumi notikuši arī citās pilsētās. “Tehniskās apskates naktis” noslēgsies 2.septembrī jaunajā Siguldas tehniskās apskates stacijā. Siguldā auto diagnostiku varēs veikt tikai pēc iepriekšējā pieraksta CSDD e-pakalpojumos (e.csdd.lv/tanaktspiet).
 
Pasākumu rīkoja CSDD sadarbībā ar SIA “Auteko&TŰV”.

Ielādēt vēl rakstus, kuru autors ir  haker
Load More In 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Iesakām izlasīt

8 iemesli, kāpēc uzņēmumam nepieciešams digitālais mārketings

Digitālais laikmets ir ieviesis jaunu mārketinga formu uzplaukumu, un uzņēmumi, kas neizma…