Aizvadītajā sestdienā, 29. jūlijā, Enduro galvaspilsētā Vidrižos notika Latvijas kausa 5.posms Enduro Sprintā. Sacensībās piedalījās vairāk kā 100 dalībnieku no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas. Solo klasēs par ātrākā braucēja titulu cīnījās 89 sportisti, bet kvadraciklu klasē – 12.
E2 klasē un absolūtajā vērtējumā kārtējo reizi visātrāko apļa laiku uzrādīja E2 klases sportists Ivo Šteinbergs (CEC I.S. Racing).
E1 klases 3. vietas ieguvējs Krišjānis Augulis (Suzuki Latvia) stāsta, ka pirmo reizi šogad startējis Enduro Sprintā un sacensības Vidrižos bijušas tikai otrais posms, kurās viņš piedalījies. „Diemžēl iepriekšējos posmos nestartēju traumas dēļ. Vidrižos trase bija laba, ar interesantiem pārbraucieniem un testiem. Ļoti patika testi, jo abos bija daudz krosa elementu, tramplīnu, nobraucienu un līkumu, kas prasīja veiklību. Pārbraucienos bija asfalts, grants ceļi, meža stigas ar „špūrēm” un daži grāvji. Vietām nācās „iespringt”, vietām varēja braucot atpūsties,” stāsta Krišjānis. Kopumā sportistam sacensības ļoti patikušas, jo mājup devies ar smaidu un gandarījumu par iegūtu rezultātu. „Nākošgad plānoju startēt visos posmos Enduro Sprintā un Enduro,” tā Krišjānis Augulis.
E2 klases otrās vietas ieguvējs Kārlis Liepiņš (Motosports Racing Team) atklāj, ka „kopumā nedēļas nogale bija izdevusies. Laika apstākļi bija ideāli.” Lai gan vietām trase bijusi mitra, tas netraucējis izbaudīt labas sacensības. „Abos testos bija izteikti krosa elementi, bez sarežģītiem Enduro elementiem. Testi bija diezgan ātri. Nepieļāvu nevienu kļūdu. Kā redzams rezultātos, ātrākie sportisti cīnījās par sekundēm,” atceras Kārlis. Sportists savu sīvāko konkurentu Edgaru Rudīti apsteidza tikai par 0,03 sekundēm, atstājot aiz sevis trešajā vietā. „Testos „gājām” sekunde sekundē. Tādā ziņā šis bija viens no labākajiem Enduro Sprinta posmiem šajā sezonā. Neskatoties uz to, ka vairākus gadus esmu piedalījies Cross Country, Enduro Sprintā piedalos pirmo gadu. Vidrižos, Bauņu ģimenes organizētās sacensības, kā vienmēr bija līmenī. Trase bija izšķūrēta, zīmes visur redzamas. Pārbrauciens vietām bija nedaudz vienmuļš, bija daudz jābrauc pa šoseju, bet saprotu – bez tā neiztikt. Testi bija diezgan īsi, ja salīdzina ar sprintu Madonā,” secina Kārlis. Sportists ar nepacietību gaida Cross Country posmu, kas jau septembrī norisināsies Vidrižos. ”Ceru atkal ātrāk „uzbraukt”. Kopumā sezona bija interesanta, man Edgars Rudītis bija laba konkurence šajā sezonā. Uzdevums izpildīts. Pēc divu gadu pārtraukuma, atkal „forši” atgriezties Enduro apritē un esmu priecīgs par kuplo dalībnieku skaitu, kas bija Vidrižos,” atzīst Kārlis Liepiņš.

Ielādēt vēl rakstus, kuru autors ir  haker
Load More In Motorsports

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Iesakām izlasīt

8 iemesli, kāpēc uzņēmumam nepieciešams digitālais mārketings

Digitālais laikmets ir ieviesis jaunu mārketinga formu uzplaukumu, un uzņēmumi, kas neizma…