Vadošais mobilo sakaru operators “Tele2” paplašinājis savu centru tīklu Vidzemē, atverot jaunu centru Smiltenē, Baznīcas laukumā 2. Investējot 34 000 eiro, “Tele2” ir iekārtojis jauno centru pēc jaunā, Latvijā radītā dizaina koncepta atbilstoši “Tele2” AB grupas vadlīnijām, vienlaikus to arī tehnoloģiski aprīkojot un nodrošinot plašu jaunāko mobilo ierīču sortimentu un pašapkalpošanās stendus manstele2.lv un manazz.lv.

“Turpinām attīstīt savu centru tīklu, un tieši Vidzemē redzējām lielu potenciālu sava jaunā centra atvēršanai. Līdz šim Vidzemes reģiona 5 “Tele2” centros vidēji apkalpojām 37 000 klientu mēnesī. Turpmāk mūsu klientiem Smiltenē un tās apkārtnē būs pieejama moderna iepirkšanās ar ātru un individuālu apkalpošanu, plaša jaunāko ierīču izvēle un iespēja tās izmēģināt. Jaunatklātajā “Tele2” centrā uzstādīti arī mobilo sakaru pašapkalpošanās stendi, kuros var ērti veikt maksājumus un saņemt citus “Tele2” un ”Zelta Zivtiņa“ sniegtos mobilo sakaru pakalpojumus,” stāsta Dace Škrabe, “Tele2” Mazumtirdzniecības departamenta direktore.

“Tele2” centrā Smiltenē ir radījis 3 jaunas darbavietas, un apmeklētāji jaunajā centrā ir gaidīti visās nedēļas dienās no plkst. 9.00 līdz 20.00.

Pērn jaunais “Tele2” centru koncepts tika ieviests 5 centros visā Latvijā, kopumā investējot  179 600  eiro.  Šogad “Tele2” turpinās gan esošo centru pārbūvi, ieviešot jauno, pēc “Tele2” AB grupas vadlīnijām Latvijā radīto dizaina konceptu, gan arī paplašinās centru tīklu, kopumā investējot aptuveni 340 000 eiro.

Vidzemē kopumā ir 6 “Tele2” centri – Cēsīs, Madonā, Ogrē, Siguldā, Valmierā un jaunatvērtais centrs Smiltenē. Latvijā darbojas 37 “Tele2” centri 21 pilsētā, kuros “Tele2” vidēji mēnesī nodrošina servisu ap 420 tūkstošiem esošo un topošo “Tele2” klientu.

“Tele2” centru koncepts ir radīts Latvijā, ievērojot “Tele2 AB” grupas zīmola vadlīnijas. Koncepta ideja ir veidot “Tele2” centrus kā mobilo sakaru pakalpojumu konsultāciju centrus, kuru fokusā ir klients ar savām individuālajām vajadzībām.

Ielādēt vēl rakstus, kuru autors ir  haker
Load More In 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Iesakām izlasīt

8 iemesli, kāpēc uzņēmumam nepieciešams digitālais mārketings

Digitālais laikmets ir ieviesis jaunu mārketinga formu uzplaukumu, un uzņēmumi, kas neizma…