Dell erudīcija šajā nozarē un līdzdalība datorspēļu tirgū krasi palielinājās, kad tika izlaistas Alienware un Inspiron datorspēļu sistēmas, kas paredzētas visu līmeņu un pirktspējas spēlētājiem. Dell papildina savu izstrādājumu klāstu ar Inspiron spēļu datoru sēriju, kas ir paredzēta spēlētājiem, kuri vēlas zemākas cenas un veiktspēju, kāda ir nepieciešama mūsdienu populārākajām datorspēlēm.
Šī sērija papildina jau esošo Dell piedāvājumu, kurā Alienware jau 20 gadus demonstrē izcilību, kā arī  parāda Dell inovāciju, specializētu un augstu veiktspēju spēļu datoru ražošanā, jo tie ir nepārspējami gan inženiertehniskajā, gan jaunievedumu ziņā. Kopš brīža, kad pirms desmit gadiem zīmols Alienware pievienojās Dell izstrādājumu saimei, tas ir izaudzis līdz populārākajiem spēļu datoru zīmoliem visā pasaulē un piedāvā spēlētājiem, kuri ir ļoti kritiski savās izvēlēs, inovatīvus risinājumus un neatkārtojamu dizainu.
Dell risinājumi visiem spēlētājiem
Datorspēļu sistēma Alienware ir domāta spēlētājiem, kuriem ir nepieciešama augsta veiktspēja un visaugstākās kvalitātes datorspēļu ierīces, taču tā neapmierina pieprasījumu pēc cenas ziņā pieejamākām datorspēļu sistēmām. Atzīstot, ka spēlētāju spēlēšanas stils atšķiras, Dell ir papildinājis izstrādājumu klāstu ar jauniem Inspiron spēļu datoriem, kas spēlētājiem piedāvā izdevīgākas cenas un ir gatavi spēlei tūlīt pēc izsaiņošanas. Jaunākais klēpjdators Inspiron 15 Gaming ir pirmais jaunievedums Dell Inspiron spēļu datoru sērijā, kuru spēlētāji var sagaidīt ienākam tirgū. Uzņēmums Dell ir cieši apņēmies palielināt spēļu datoru sortimentu, kas ir paredzēts spēlētājiem, kuri vēlas pieejamākas cenas.
Dell XPS13 2-in-1
Inspiron 15 Gaming

  • Īpašas uz priekšu un aizmuguri vērstas siltuma izvadīšanas atveres, divi ventilatori, lielākas caurules un siltummainītāji palīdz atdzesēt sistēmu ilgstošu un nepārtrauktu spēles sesiju laikā.
  • Pieejams ar 7. paaudzes Intel četrkodolu procesoriem un NVIDIA Pascal videokartēm, tostarp ar NVIDIA GeForce GTX 1050 un 1050Ti, kas piedāvā asu un detalizētu spēļu attēlu ar reālistiskām ēnām, faktūrām un efektiem.
  • Bezatspīduma īpaši augstas izšķirtspējas displejs nodrošina skaidru attēlu pat spilgti apgaismotā vidē.
  • Programmatūra Waves MaxxAudio Pro piedāvā tādas audio vadības un pielāgošanas iespējas, kas ļauj izmantot visu klēpjdatora skaļruņu un zemfrekvences skaļruņa jaudu, nodrošinot satriecošas skaņas kvalitāti gan mūzikai, gan videoklipiem.
  • Paildzinātās darbības 74 Wh akumulators¹ ļauj spēlētājiem starp uzlādes brīžiem daudz ilgāk spēlēt spēles vai skatīties filmas.

Alienware
Alienware — visaugstā līmeņa datorspēļu spēlēšanas iespējas

  • Alienware sērija, kas ir paredzēta 4K spēlēm, virtuālajai realitātei un jaunāko datorspēļu visskarbākajām prasībām, izceļas kā zīmols, kas ir piemērots specializētām augstas veiktspējas spēlēm. Alienware sērija atbalsta virtuālo realitāti un jauno spēļu standartu 12K, kā arī virtuālajai realitātei paredzētus klēpjdatorus, kuros ir iekļauti neskaitāmi tehnoloģiju uzlabojumi.
  • Alienware izstrādājumiem ar jaunajiem 7. paaudzes Intel Core procesoriem, jaunām NVIDIA video kartēm un SSD diskiem ir maksimāli palielināta veiktspēja. Tas nozīmē vairāk izvēles iespēju klēpjdatoriem Alienware 13, 15 un 17, tostarp papildus uzstādāmus 99 Wh akumulatorus datoriem Alienware 15 un 17, kas nodrošina vairāk nekā 10 stundu ilgu akumulatoru darbības laiku, izmantojot Full HD displeju². Vidēja lieluma galddatoram Alienware Aurora ir maksimāli palielināta veiktspēja, izmantojot jaunos Intel procesorus; līdz pat 10% veiktspējas palielinājums, izmantojot Cinebench R15  procesoru, un par 18% veiktspējas palielinājums, izmantojot 3DMark Time Spy procesoru — tieši tas, kas ir nepieciešams spēlētājiem3.

¹ Norādītās vatstundas (Wh) nav akumulatora darbības laika rādītājs.
² Saskaņā ar tādas testēšanas datiem, kurā izmantots MobileMark 2014 akumulatora darbības laika etalonuzdevuma tests.  Lai iegūtu plašāku informāciju par šo etalonuzdevuma testu, apmeklējiet vietni www.bapco.com. Faktiskais akumulatora darbības laiks var būt ievērojami īsāks nekā testa rezultāts un var mainīties atkarībā no izstrādājuma konfigurācijas un izmantošanas, programmatūras, lietojuma, darbības apstākļiem, enerģijas pārvaldības iestatījumiem un citiem faktoriem. Maksimālais akumulatora darbības laiks ar laiku samazinās.
³ https://newzoo.com/solutions/revenues-projections/global-esports-market-report/

Ielādēt vēl rakstus, kuru autors ir  haker
Load More In 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Iesakām izlasīt

8 iemesli, kāpēc uzņēmumam nepieciešams digitālais mārketings

Digitālais laikmets ir ieviesis jaunu mārketinga formu uzplaukumu, un uzņēmumi, kas neizma…