Mūsdienās neatsverams sabiedrotais gan rūpīgi plānotā, gan spontānā brīvdienu ceļojumā tepat Latvijā vai arī otrpus okeānam ir jauno tehnoloģiju piedāvājums interneta vidē – dažādas viedtālruņu mobilās aplikācijas un mobilās lapas. Tās lieti noder aizraujošas atpūtas vietas meklējumos, viesnīcu rezervēšanai un pat valūtas kursu uzziņai.
Kur atpūsties Latvijā? Mobilā tālruņa interneta lietotājiem, apsverot atpūtas mirkļus tepat Latvijā, vērts ieskatīties vienā no šā brīža aktuālākajām viedtālruņa mobilajām aplikācijām Latvia.Travel. Tā piedāvā informāciju par vairāk nekā 500 tūrisma vietām, 250 nakstmītnēm, ļauj izmantot karti, uzzināt restorānu vai krogu piedāvājumu, izklaides un kultūras pasākumu norises vietu un laiku. Pieejamas arī ziņas par vismaz 50 Latvijas tūrisma informācijas centriem, uz kuriem piezvanīt vai nosūtīt e-pasta vēstuli, izmantojot šo aplikāciju. Tūrisma attīstības valsts aģentūras izstrādātās bezmaksas aplikācijas Latvia.Travel lejupielādēšana veicama, lietojot App Store vai Google Play. Tā paredzēta «iPhone» un «Android» viedtālruņiem. Tāpat interneta pieslēgums mobilajā tālrunī ceļotgribētājiem pa Latviju ļauj lietot vēl citas vērtīgas uzziņu mobilās lapas un viedtālruņu mobilās aplikācijas, piemēram, «ZL Hotline» un «Atpūtas bāzes». Ceļošanai ārpus Latvijas ieteicams ielūkoties Booking.com naktsmāju meklēšanas un rezervēšanas mobilajā lapā un lejupielādēt bezmaksas mobilo aplikāciju, izmantojot App Store. Aplikācija pieejama «iPhone» un «iPad» viedtālruņiem. Booking.com aplikācija dod iespēju ērti uzzināt par vairāk nekā 230 tūkstošiem viesnīcu visā pasaulē un pēdējā brīža piedāvājumiem viesnīcas numura rezervēšanai, kā arī aplūkot izvēlēto viesnīcu fotogrāfijā vai izlasīt citu klientu atsauksmes. Arīdzan rezervēšanas process būs drošs un vienkāršs. Savukārt Booking.com mobilā lapa labi piemērota tādiem viedtālruņiem kā «Android», «Blackberry» un citiem.
Tāpat mobilā interneta lietotājiem ir iespēja bez maksas lejupielādēt mobilo aplikāciju SkyScanner, izmantojot App Store. Tā būs palīgs aviobiļešu meklēšanā un rezervēšanā, lai viegli noskaidrotu izdevīgākos piedāvājumus no vairāk nekā 1000 pasaules aviokompānijām. SkyScanner mobilo aplikāciju piedāvā «iPhone» un «iPad», «Android» un «Windows Phone» viedtālruņiem. Pieejama arī kompānijas mobilā lapa.
Arī Latvijas nacionālā aviokompānija «airBaltic» piedāvā mobilo aplikāciju, lai reģistrētos lidojumam, sekotu līdzi lidojuma statusam un lasītu «airBaltic» jaunumus. Uzzini valūtas kursu un laika apstākļus Internets telefonā nodrošina iespēju lejupielādēt valūtas kursu un konvertēšanas mobilo aplikāciju Currency Converter, kas palīdzēs ērti un ātri aprēķināt ceļotājam vajadzīgās valūtas maiņu. Bezmaksas lejupielāde pieejama «iPhone», «Blackberry», «Windows Phone 7», «Android» viedtālruņiem un citiem.
Savukārt uz labiem laika apstākļiem ceļojot cer vai ikviens. Tādēļ jo īpaši noderīga būs mobilā aplikācija AccuWeather, kas informē par laika apstākļiem jebkurā pasaules malā pat 15 dienas uz priekšu, un šo aplikāciju var lejupielādēt par brīvu.
Mobilās aplikācijas mēdz būt gan maksas, gan bezmaksas. Ir tādas aplikācijas, kas lietojamas tikai interneta pārklājuma zonā un arī bez interneta pieslēguma. Aplikāciju lejupielāde telefonā norit ar interneta palīdzību, sameklējot to pēc nosaukuma vai atslēgas vārda App Store, Play Store vai Windows Store meklētājā.

Ielādēt vēl rakstus, kuru autors ir  haker
Load More In 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Iesakām izlasīt

8 iemesli, kāpēc uzņēmumam nepieciešams digitālais mārketings

Digitālais laikmets ir ieviesis jaunu mārketinga formu uzplaukumu, un uzņēmumi, kas neizma…