Šī gada 16. aprīlī sociālās platformas foursquare lietotāji visā pasaulē atzīmēs Foursquare dienu. Arī Latvijā foursquare entuziasti organizē pasākumu, kas iekļausies vairāk nekā 1800 Foursquare dienai veltītajās pasaules norisēs. Šogad Foursquare diena Latvijā veltīta diviem galvenajiem mērķiem – uzņēmumu iesaistīšanai kļūt par spēles elementiem, ļaujot gan lietotājiem, gan uzņēmējiem novērtēt priekšrocības, ko sniedz foursquare, kā arī Rīgas vārda popularizēšanai pasaulē, kas veiksmīgi aizsākta ar Rīgas virtuālās nozīmītes iegūšanu šī gada martā. Latvijā šobrīd ir aptuveni 10 000 foursquare dalībnieku. Līdz ar lietotāju skaita palielināšanos, aizvien vairāk uzņēmumu pievēršas šai sociālajai platformai. Kā uzskata foursquare iniciatīvas vēstnieks Latvijā Mareks Matisons, straujš kāpums lietotāju skaita ziņā iespējams vien tad, ja par spēles elementu kļūst arī vietējie uzņēmumi. Lai aktivizētu un iesaistītu uzņēmumus, šogad Foursquare diena tiek organizēta tirdzniecības parkā “ALFA”, kur visas dienas garumā foursquare lietotājiem būs iespēja gan izbaudīt īpašos piedāvājumus jeb foursquare Specials, gan vakara pasākumā no plkst. 18.00 iepazīt un sākt lietot šo sociālo tīklu.
“Tirdzniecības centra izvēle Foursquare dienas svinēšanai nav nejauša,” stāsta Mareks Matisons. – “Analizējot populārākās vietas Rīgā, kurās visbiežāk reģistrējas foursquare lietotāji, atklājās, ka tirdzniecības centri sastāda topa ievērojamu daļu. “ALFA” ir populārākā vieta starp visām tirdzniecības un izklaides vietām Rīgā, kurā reģistrējas foursquare lietotāji, un atbilstoša vieta, kur vienkopus iespējams iesaistīt un uzrunāt uzņēmumus- restorānus, veikalus un klientu apkalpošanas centrus.”
Pasākumā ikvienam būs iespēja iepazīt un sākt lietot sociālo platformu foursquare, izmantot līdz šim nebijušu iespēju vienuviet baudīt uzņēmumu sagatavotos īpašos piedāvājumus jeb Specials, iegūt šī gada foursquare dienas simboliku, iepazīt Rīgas veiksmes stāstu un būt klāt Live Riga organizētajā Rīgas virtuālās nozīmītes skiču konkursa atklāšanā, piedalīties diskusijās par un ap sociālajiem medijiem, kā arī ar savu klātbūtni paveikt labu darbu. “”Alfa” vienmēr ir par labām un interesantām idejām un šis nav izņēmums. Šogad Foursquare dienā būs iespēja ne tikai pašiem būt ieguvējiem, pilnvērtīgi izmantojot šī sociālā tīkla sniegtās iespējas, bet ļaut iegūt arī citiem- par katru no pirmajām 300 foursquare reģistrācijām tirdzniecības parkā “ALFA”, mēs ziedosim 1 latu dzīvnieku patversmēm ar “Ziedot.lv” starpniecību. Tāpat iespēja ziedot būs ikvienam klātesošajam,” Foursquare dienai atbalstu pauž Zigmunds Vīķis, tirdzniecības parka “ALFA” vadītājs. Foursquare ir uz lietotāja atrašanos balstīta sociālā platforma, kuras būtība ir tikt lietotai mobilajā tālrunī, atklājot jaunas vietas un notikumus mums apkārt un jaunu komunikācijas pieredzi starp platformas lietotājiem un zīmoliem. Pasākuma organizatori cer, ka šī gada 16. aprīlis Latvijā ieies vēsturē, un visiem kopīgi izdosies iegūt kāroto nozīmīti Super Swarm Badge, ko iespējams iegūt, ja vienā vietā divu stundu laikā reģistrējas 250 foursquare lietotāju. Pasākumu vadīs IT blogeris, bloga Krizdabz.lv autors un sociālo mediju eksperts Kristaps Skutelis un foursquare iniciatīvas vēstnieks Latvijā Mareks Matisons.

Pasākumu atbalsta: LIVE RĪGA, t/p ALFA, RIMI, Čili pica, Double Coffee, The Body Shop, Stenders, Madara, T-bode, Gandrs, Snobs, Cinamon, Hesburger, Krizdabz.lv, Parasts.lv

Ielādēt vēl rakstus, kuru autors ir  haker
Load More In 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Iesakām izlasīt

8 iemesli, kāpēc uzņēmumam nepieciešams digitālais mārketings

Digitālais laikmets ir ieviesis jaunu mārketinga formu uzplaukumu, un uzņēmumi, kas neizma…