Tas nu ir noticis. Ir ievēlēts jaunais prezidents.

Latvijas Valsts prezidents nākamos četrus gadus būs kādreizējais baņķieris un līdzšinējais Saeimas deputāts Andris Bērziņš. Tā šodien nolēma vairums parlamenta deputātu. Par Bērziņu atdotas 53 balsis, pret - 44 balsis.

Taču tauta trako

Jaunievēlētā prezidenta Andra Bērziņa iznācienu no Saeimas ēkas pie tautas iedzīvotāji sagaidījuši visai agresīvi, aicinot viņu demisionēt. Saniknotā tauta Bērziņu pavadīja līdz Latvijas Radio ēkai un pēc tam atkal sagaidīja atpakaļ pie Saeimas nama ar skaļiem neapmierinātības svilpieniem. TVNET tapis zināms, ka nākamtrešdien, pirms Saeimas sēdes (tā notiks ceturtdien) "Delna" gatavo akciju ar nosaukumu "Oligarhu bēres".

Un tagad izrādās, ka jaunais prezidents ir gatavs atcelt referendumu par tautas atlaišanu

Jaunievēlētais prezidents Andris Bērziņš izvairīgi atbildēja, taujāts vai varētu atcelt līdzšinējā Valsts prezidenta Valda Zatlera rīkojumu atlaist Saeimu, intervijā Latvijas radio sakot, ka šis jautājums ir vērtējams, ja parādīsies tādi apstākļi un situācija.

Redzēsim, ko par to teiks tauta…

http://player.soundcloud.com/player.swf?url=http%3A%2F%2Fapi.soundcloud.com%2Ftracks%2F16398782%3Fsecret_token%3Ds-k6rqd&show_comments=true&auto_play=false&color=666633

Ielādēt vēl rakstus, kuru autors ir  haker
Load More In 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Iesakām izlasīt

8 iemesli, kāpēc uzņēmumam nepieciešams digitālais mārketings

Digitālais laikmets ir ieviesis jaunu mārketinga formu uzplaukumu, un uzņēmumi, kas neizma…