Lai uzlabotu Latvijas apdrošināšanas pakalpojumu lietotāju pieredzi, apdrošināšanas tehnoloģiju uzņēmums “Balcia” ir izstrādājis inovatīvu mobilo lietotni, kurā ikvienam iespējams ērti un ātri iegādāties katra dzīvesstilam atbilstošus apdrošināšanas pakalpojumus un tikai dažu minūšu laikā ērti pieteikt atlīdzību. Lietotne ietvers Latvijā unikālu ceļu satiksmes drošības karti lietotāju izvēlētajā reģionā un lojalitātes programmu ar spēļošanas elementiem vairākos līmeņos. Jaunā lietotne Android un iOS lietotājiem ir pieejama no š.g. 19. jūlija, un jau sestdien, grupas “Prāta Vētra” koncerta laikā, aplikācijā būs pieejama spēle, kurā visi varēs laimēt vērtīgas balvas.

Jaunajā mobilajā lietotnē vienkārši un ērti varēs iegādāties apdrošināšanas pakalpojumus, kā arī pieteikt atlīdzību un laika atskaites formā ērti sekot līdzi atlīdzības pieteikuma izpildes laikam.

Lietotne ietvers arī līdz šim nebijušu funkcionalitāti Latvijā – ceļu satiksmes drošības karti. Tā nodrošinās, ka jebkurš lietotājs mobilajā lietotnē varēs apskatīt bīstamos satiksmes punktus izvēlētā reģionā, lai ceļš būtu iespējami drošs un bez nepatīkamiem starpgadījumiem. “Līdz ar jaunās lietotnes ieviešanu vēlamies uzlabot mūsu klientu pieredzi, turpinot ieviest digitālos risinājumus uzņēmuma ikdienā. Mobilā lietotne ir izstrādāta tā, lai tajā jebkurš interesents varētu viegli iegādāties apdrošināšanas pakalpojumus, novērtēt savu drošību, dodoties ceļu satiksmē, un parocīgi pieteikt atlīdzību, ja rodas tāda nepieciešamība. Turklāt lietotne nodrošinās 100 % bezpapīru apkalpošanu visā pakalpojuma ciklā – no iegādes līdz atlīdzības saņemšanas brīdim” stāsta “Balcia” valdes priekšsēdētājs Jānis Lucaus.

“Balcia” piedāvā mobilajā lietotnē ne tikai iegādāties un pārvaldīt apdrošināšanas pakalpojumus, bet arī iespēju piedalīties dažādos aizraujošos izaicinājumos un spēlēs. Aplikācijas lietotāji pirmie uzzinās jaunumus par aktuālajiem uzņēmuma sadarbības partneru notikumiem un īpašiem piedāvājumiem, piemēram, par īpašajiem piedāvājumiem saistībā ar “Prāta Vētras” koncertu Liepājā vai Gacho lielkoncertu Mežaparka estrādē.

Papildus visi interesenti, kuri lejupielādēs mobilo lietotni savā viedtālrunī, saņems vienreizēju 25 % atlaidi jebkuram apdrošināšanas produktam, kuru varēs izmantot lietotnē, pie “Balcia” sadarbības partneriem vai “Balcia” mājas lapā. Jau sestdien, 22. jūlijā, aplikācijas lietotājiem “Prāta Vētras” koncerta laikā būs pieejama spēle “Griež un laimē visi!”, kuras ietvaros būs iespēja iegūt 20 000 dažādu vērtīgu balvu no “Balcia” un “Prāta Vētras”. Turklāt pirmie 5000 koncerta apmeklētāji saņems īpašas “Prāta Vētras” un “Balcia” suvenīra dzērienu glāzes, no kurām baudīt atspirdzinošus dzērienus un pēc koncerta glāzi saglabāt kā piemiņu no kopīgi pavadītā vakara Liepājā. Glāzes paredzētas vairākkārtējai lietošanai, lai mazinātu vienreizlietojamo produktu radīto vides piesārņojumu plaši apmeklētu pasākumu laikā.

“Balcia” mobilo lietotni bez maksas var lejuplādēt vietnēs “App Store” vai “Google Play”. Vairāk par lietotnes funkcionalitāti iespējams uzzināt: https://balcia.lv/lv/app

Ielādēt vēl rakstus, kuru autors ir  haker
Load More In Jaunumi

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Iesakām izlasīt

8 iemesli, kāpēc uzņēmumam nepieciešams digitālais mārketings

Digitālais laikmets ir ieviesis jaunu mārketinga formu uzplaukumu, un uzņēmumi, kas neizma…