Latvijas uzņēmumi un iedzīvotāji tiek aicināti iesaistīties iniciatīvā “Klēpjdatori Ukrainai” ziedojot portatīvos datorus, viedtālruņus un planšetdatorus ukraiņu medicīnas jomas darbiniekiem, valsts iestādēm, pedagogiem un skolēniem kara plosītajā valstī.

Karš jau ilgāk nekā gadu posta Ukrainas infrastruktūru. Vairāk nekā septiņi miljoni cilvēku ir bijuši spiesti pamest savas dzīvesvietas, tostarp teju trīs miljoni bērnu, līdz ar to darbs, izglītība un sociālā dzīve lielā mērā ir pārgājuši uz interneta vidi. Visvairāk skartajos reģionos skolās attālināti mācās aptuveni 200 000 bērnu, taču elektronisko ierīču visām vajadzībām nepietiek.

Iniciatīvas “Klēpjdatori Ukrainai” (#LaptopsforUkraine) mērķis ir savākt klēpjdatorus, viedtālruņus un planšetdatorus, lai piegādātu tos skolu, slimnīcu un valsts pārvaldes iestāžu vajadzībām kara visvairāk skartajos Ukrainas reģionos.

“Ikviens var ziedot Ukrainas iedzīvotājiem jaunu vai lietotu klēpjdatoru, viedtālruni vai planšeti labā darba kārtībā. Īpaši vēršamies pie uzņēmumiem – mainot savu darbinieku viedierīces uz jaunākām, jūs varat iedot tām otro elpu. Jūsu ziedojums ļaus Ukrainas slimnīcām strādāt, bērniem turpināt mācīties, bet valsts institūcijām – nodrošināt iedzīvotājiem svarīgākos pakalpojumus,” skaidro Renāte no biedrības “Tavi draugi”.

Vairāk informācijas: https://www.palidzibaukrainai.lv/klepjdatori-ukrainai/

Viedierīču savākšanas centri izveidoti daudzās Eiropas Savienības (ES) valstīs, un Latvijā to īsteno biedrība “Tavi draugi” sadarbībā ar vienīgo ES aģentūru Latvijā – BEREC atbalsta aģentūru (BEREC biroju). Iniciatīvu kopīgi organizē Eiropas Komisija, Ukrainas Digitālās pārveides ministrija un organizācija “DigitalEurope”.

Latvijā uzņēmumi un privātpersonas tiek aicināti nogādāt viedierīces biedrībā “Tavi draugi” Rīgā, Ventspils ielā 50, K- 3. Noliktavas darba laiks: no pirmdienas līdz sestdienai 10.00-18.00. Būtiski, lai viedierīces būtu darba kārtībā: labi jādarbojas gan baterijai, gan skārienjūtīgajam ekrānam, gan tastatūrai. Pirms ziedošanas lūgums izdzēst no viedierīcēm visu personīgo informāciju.

Ielādēt vēl rakstus, kuru autors ir  haker
Load More In Jaunumi

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Iesakām izlasīt

8 iemesli, kāpēc uzņēmumam nepieciešams digitālais mārketings

Digitālais laikmets ir ieviesis jaunu mārketinga formu uzplaukumu, un uzņēmumi, kas neizma…