Biedrība “Riga TechGirls” aicina sievietes pieteikties jau trešajai programmas “Work In Tech” sezonai, ko nodrošina INCO Akadēmija. Mācības paredzētas, lai palīdzētu sievietēm gūt pamata zināšanas un prasmes konkrētās ar tehnoloģijām saistītās profesijās, kas kalpotu kā pirmais solis IT karjerā. Programmas laikā tiek iesaistīti tehnoloģiju uzņēmumi un nozares speciālisti, kas palīdz dalībniecēm labāk izprast izvēlētās profesijas ikdienu. Dalība mācībās ir bez maksas, kopā abos novirzienos ir pieejamas 120 vietas. Mācības notiks tiešsaistē, angļu valodā ar atbalstu latviešu valodā maija, jūnija un jūlija mēnešos un tajās var pieteikties ikviena sieviete no jebkuras valsts.

Apgūstot programmā piedāvātās tehnoloģiju prasmes, dalībnieces varēs uzsākt karjeru kā jaunākās speciālistes vai praktikantes, piemēram, tādās pozīcijās kā IT atbalsta speciāliste vai UX dizainere. Mācību programma kalpo arī kā labs sākums tām, kuras vēlas iepazīt IT nozari un pēc pabeigšanas turpināt tālākas mācības padziļinātākās nozarēs. Šajā programmā, ko veidojis uzņēmums “Google”, dalībniecēm būs piekļuve virknei praktisku uzdevumu, kas palīdzēs apgūt UX dizainu vai IT sistēmu izveides un atbalsta funkcijas vidē, kas ļoti līdzīga reālās dzīves situācijām, un ir veiksmes atslēga darbam IT pasaulē.

Kursa beigās dalībnieces iegūs sertifikātu, kas apliecina viņu apgūtās zināšanas un praktiskās iemaņas izvēlētajā jomā. IT atbalsta speciālista profesijā šīs prasmes balstītas uz IT sistēmu ikdienas atbalsta uzdevumu veikšanu, ieskaitot datoru labošanu un savietošanu, bezvadu tīklu administrāciju, programmatūras instalēšanu un klientu atbalstu; UX dizaina prasmes balstītas uz dizaina procesu iepazīšanu, prototipu izstrādi, idejošanu un risinājumu izstrādi, lietotāju ieradumiem un intervijām ar lietotājiem.

“Šis mācību kurss ir fantastiska iespēja sievietēm iegūt jaunas, praktiskas zināšanas, ko uzreiz var likt lietā, uzsākot darbu IT nozarē. Latvijas darba tirgū ļoti trūkst IT speciālistu, taču tikai piektā daļa no esošajiem IT darbiniekiem ir sievietes. Dodot iespēju viņām ātri pārkvalificēties, mēs ne tikai palīdzam risināt darbaspēka trūkuma problēmu, bet palīdzam sievietēm iekārtoties darbā perspektīvā, labi apmaksātā nozarē, kas nākotnē kļūs tikai pieprasītāka,” stāsta Riga TechGirls valdes locekle Līna Marta Sarma.

Lai pieteiktos “Work in Tech” mācību programmai, dalībniecei jābūt vismaz 18 gadus vecai, ar motivāciju atrast darbu IT nozarē vai vēlmi pārkvalificēties, kā arī jābūt gatavai no maija līdz jūlijam apgūt nepieciešamās tehniskās zināšanas un veltīt mācībām vismaz 10 stundu nedēļā, mācību vielu apgūstot videoformātā angļu valodā.

Vairāk informācija un reģistrācijas forma atrodama te: https://rigatechgirls.com/workintech

Ielādēt vēl rakstus, kuru autors ir  haker
Load More In Jaunumi

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Iesakām izlasīt

8 iemesli, kāpēc uzņēmumam nepieciešams digitālais mārketings

Digitālais laikmets ir ieviesis jaunu mārketinga formu uzplaukumu, un uzņēmumi, kas neizma…