Stiprinot kapacitāti un attīstot jaunākās paaudzes mobilo sakaru tīklu, IKT pakalpojumu sniedzējs “Bite” turpina jaunu bāzes staciju izbūvi dažādās Latvijas vietās, šogad plānojot izbūvēt 80 jaunas bāzes stacijas, to kopskaitam sasniedzot 1067. Tāpat ar jaunākajām Zviedrijas telekomunikāciju aprīkojuma ražotāja “Ericsson” tehnoloģijām šogad plānots modernizēt 240 tīklā esošās bāzes stacijas, kopumā uzlabojot interneta ātrumu par 30%, bet kapacitāti – par 10%.

Pērn “Bite” uzstādījis 80 jaunas un modernas bāzes stacijas, tostarp vairākās Rīgas apkaimēs, kā arī Mārupē, Valmierā, Daugavpilī, Rēzeknē, Liepājā, Brocēnos, Tukumā un citās blīvi apdzīvotās vietās, kur ir ne vien augsts mobilo datu patēriņš, bet arī liels skaits tīklā pieslēgto ierīču.

Nākamā gada investīcijas tīkla infrastruktūras attīstībā iet roku rokā ar pieaugošo klientu skaitu un mobilo datu lietojumu, kas šogad kāpis par 22%.

“Lai nodrošinātu kvalitatīvākos sakarus un apmierinātu klientu vajadzības, “Bite” turpina investēt tīklā, pērn ne vien uzstādot jaunas bāzes stacijas, bet arī modernizējot 125 bāzes stacijas ar Zviedrijas telekomunikāciju aprīkojuma ražotāja “Ericsson” tehnoloģijām, tā uzlabojot tīkla lietošanas pieredzi vairāk nekā 15% klientu. Arī šogad turpināsim “Bite” jaunās paaudzes tīkla izbūves attīstības darbus, izbūvējot vēl 80 jaunas bāzes stacijas un sasniedzot 1067 bāzes stacijas. Tāpat šogad ar jaunākajām tehnoloģijām plānojam modernizēt vēl 240 esošās bāzes stacijas, līdz ar to kopumā visas 365 modernizētās bāzes stacijas atbalstīs 5G tehnoloģijas. Būtiski uzsvērt, ka jau šobrīd, sadarbojoties ar mūsu stratēģisko partneri “Ericsson”, “Bite” klientiem ir pieejami modernākie un inovatīvākie sakaru pakalpojumi,” informē “Bite Latvija” ģenerāldirektors Arunas Mickevicius.

Viņš papildina, ka šogad plānoto darbu ietvaros tiks uzlabota tīkla kapacitāte Rīgā, Ventspilī, Liepājā, Bernātos, Limbažos, Valmierā, Daugavpilī un Rīgā, kā arī pie valsts galvenajiem autoceļiem  –  Pleskavas šoseja, Rīga – Valmiera, Vecumnieki – Baldone un citviet.

Tuvāko gadu laikā “Bite” kopumā tīkla attīstībā plāno investēt 70 miljonus eiro, nodrošinot modernākos tīkla sakarus gan pilsētās, gan lauku teritorijās visā Latvijā, tostarp vietās, kur tīkla pārklājumu bijis nepieciešams pilnveidot.

Ielādēt vēl rakstus, kuru autors ir  haker
Load More In Jaunumi

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Iesakām izlasīt

8 iemesli, kāpēc uzņēmumam nepieciešams digitālais mārketings

Digitālais laikmets ir ieviesis jaunu mārketinga formu uzplaukumu, un uzņēmumi, kas neizma…