Digitālo inovāciju parks 11. janvārī, plkst. 19.00 aicina ikvienu, kuru interesē spēļu izstrāde, pievienoties tīklošanās pasākumam GameDev Liepāja Meetup, kurā būs iespēja iepazīt spēļu izstrādes jaunumus, kā arī tikties ar jomas entuziastiem Liepājā. Pasākums noritēs Kungu ielā 2, 2. stāvā, Liepājas tehnoloģiju klastera telpās.

Liepājniekiem jau ierasts, ka informācijas tehnoloģiju (IT) un radošo jomu pārstāvji tiekas regulāros tīklošanās pasākumos IT Waffle Meetup, kuros iespējams tikt ne tikai pie gardām vafelēm un dzērieniem, bet arī iepazīt līdzīgi domājošus un dalīties pieredzē. Pēdējā no šādām reizēm decembra sākumā ar saviem spēļu izstrādes projektiem klātesošos iepazīstināja Latvijas Spēļu izstrādātāju asociācijas valdes loceklis Jāzeps Rutkis. Reaģējot uz lielo interesi par spēļu industriju, sadarbībā ar Latvijas Spēļu izstrādātāju asociāciju (GameDev.lv), Digitālo inovāciju parks  organizē pasākumu GameDev Liepāja Meetup, kurā aicinām piedalīties ikvienu, kuru interesē spēļu izstrāde.

GameDev Liepāja Meetup būs tieši spēļu izstrādātājiem organizēts tīklošanās pasākums Liepājā, kas notiek jau ceturto reizi, un tajā ikvienam interesentam būs iespēja iegūt jaunus kontaktus nozarē, dalīties  ar savu pieredzi, kā arī parādīt visiem savus projektus, rīkus, programmas vai vienkārši papļāpāt ar līdzīgi domājošiem cilvēkiem un uzzināt, kā citi apgūst spēļu izstrādi vai izstrādā spēles.  Par savu darbu spēļu izstrādē klātesošos iepazīstinās spēļu izstrādes profesionālis Arvis Magone. Arvis ir interaktīvā satura izstrādātājs Unity vidē, kā arī darbojas ar virtuālās un papildinātās realitātes projektiem.  Viņa veikums ir arī populārā tiešsaistes spēle “Ferma”. Arvi aizrauj 3D vide, un, iepazīstot vairākas programmas, izvēlējies strādāt spēļdziņa Unity vidē, kuru izmanto joprojām. GameDev Liepāja Meetup laikā būs iespēja skatīt demonstrācijas video pašreizējam projektam, kā arī uzzināt kā atveidot reālu apģērbu mūsdienu sociālajās spēlēs, kā piemēram, Roblox, Zepeto un citās. Tāpat ikvienam būs iespēja pajautāt par jaunumiem profesionālo izaicinājumu jomā, kā arī to, kā sākt savu karjeru spēļu izstrādē.

GameDev Liepāja Meetup apvieno Liepājas IT profesionāļu tikšanās pasākumu IT Waffle Meetup un Latvijas Spēļu izstrādātāju asociācijas  organizēto regulāro GameDev Meetup  pieredzi. Digitālo inovāciju parks kopā ar Latvijas Spēļu izstrādātāju asociāciju (GameDev.lv) vēlas veicināt izstrādātāju savstarpēju komunikāciju, stiprināt spēļu izstrādātāju kopienu Liepājā, kurā entuziasti un profesionāļi aktīvi komunicē savā starpā, palīdz viens otram un dalās savā pieredzē.

Katrs, kurš vēlas uzzināt vairāk par spēļu veidošanas procesu un tikties ar spēļu izstrādātājiem, aicināts uz spēļu izstrādātāju tīklošanās pasākumu GameDev Liepāja Meetup, 11. janvārī, plkst. 19.00, Kungu ielā 2, 2. stāvā Liepājas tehnoloģiju klastera telpās. Vietu skaits ierobežots, tāpēc nepieciešams reģistrēties šeit – https://ej.uz/gamedev4

Ielādēt vēl rakstus, kuru autors ir  haker
Load More In Jaunumi

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Iesakām izlasīt

8 iemesli, kāpēc uzņēmumam nepieciešams digitālais mārketings

Digitālais laikmets ir ieviesis jaunu mārketinga formu uzplaukumu, un uzņēmumi, kas neizma…