Tet atklāj atjaunotu platformu Videosher, kas ļauj dažādiem video satura veidotājiem augšupielādēt, publicēt, rediģēt un pārvaldīt video saturu, tajā skaitā arī “smagus” failus, kam ir nepieciešama īpaši augsta bildes kvalitāte. Platforma piedāvā gan video pēc pieprasījuma (VoD), gan tiešraides straumēšanas iespējas, kā arī iekļauj analītikas un monetizācijas rīkus. Līdz šim risinājums jau bija augsti novērtēts Telia Latvija korporatīvo klientu vidū, savukārt tagad platforma ir pieejama ikvienam lietotājam ar iespēju iegādāties mēneša vai gada abonementu, izmantojot maksājumu karti pakalpojuma mājas lapā.

“Video platforma ir viens no mediju risinājumiem, kas ienācis Tet portfelī līdz ar Telia Latvija iegādes darījumu, un mēs priecājamies, ka tagad mūsu produktu klāstā ir pasaules līmeņa konkurētspējīgs rīks, ko var izmantot jebkurš video satura veidotājs un izplatītājs, sākot no individuāliem videomāksliniekiem, vlogeriem, ziņu un video satura portāliem, mācību platformām, reklāmu un radošajām aģentūrām un līdz pat starptautiskajām raidorganizācijām,” stāsta Tet korporatīvās attīstības direktors Māris Dreimanis.

Platforma ir veidota kā mākoņpakalpojums, tādējādi nodrošinot praktiski neierobežotus resursus satura straumēšanai, uzglabāšanai un apstrādei.

“Pirmie mūsu korporatīvie, t.sk. starptautiskie klienti, piemēram, FashionTV, Telia Play, Latvijas Televīzija, Tava klase un citi izmanto platformu jau no 2014. gada, un kopš tā laika klientu skaits nepārtraukti aug. Šogad mēs atjaunojām lietotāja saskarni, lai to padarītu vieglāk lietojamu, ieviesām vairākas papildu funkcijas un izveidojām ērtu pieteikšanās un apmaksas lapu. Tagad pakalpojuma saņemšanas process aizņems vien dažas minūtes,” komentē Tet mediju pakalpojumu vadītājs Norberts Osītis. “Videosher ir viegli integrējams satura veidotāja mājas lapā, un tas ļauj ne tikai ātri augšupielādēt video materiālus, bet arī kategorizēt un pārvaldīt tos. Sagatavošana publicēšanai notiek automātiski – tas nozīmē, ka platforma sagatavo video failus dažādos formātos, lai gala lietotājam nodrošinātu vislabāko skatīšanās pieredzi jebkurā iekārtā. Platformā ir pieejama arī “trim” jeb video apgriešanas funkcija, lai sagatavotu īsus video rullīšus no garāka materiāla. Nepieciešamības gadījumā mēs nodrošinām lietotājiem arī profesionālu tehnisko atbalstu.”

Platforma ir izveidota angļu valodā, un, lai iepazītos ar tās funkcionalitāti, Videosher piedāvā 14 dienu bezmaksas testa periodu.

Ielādēt vēl rakstus, kuru autors ir  haker
Load More In Jaunumi

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Iesakām izlasīt

8 iemesli, kāpēc uzņēmumam nepieciešams digitālais mārketings

Digitālais laikmets ir ieviesis jaunu mārketinga formu uzplaukumu, un uzņēmumi, kas neizma…