Elektro skrejriteņu operators Tuul informē, ka tā skrejriteņi Rīgā būs pieejami arī ziemas sezonā. To skaits pilsētā tiks samazināts, bet iedzīvotājiem joprojām būs iespēja izmantot skrejriteņus kā ikdienas alternatīvu automašīnām un sabiedriskajam transportam, braucieniem no mājām uz darbu/universitāti un atpakaļ, kā arī pārvietošanai pa Rīgas centru.

Tallinas iepriekšējo gadu pieredze liecina, ka arī ziemā skrejriteņi daļai iedzīvotāju paliek kā aktuāls pārvietošanās līdzeklis, kam par iemeslu ir būtiska satiksmes ātruma samazināšanās pilsētā un vēlme vairāk pārvietoties svaigā gaisā arī aukstā laikā.

Termometra stabiņam pietuvojoties 0 atzīmei Tuul skrejriteņiem tiek samazināts maksimālais braukšanas ātrums, drošākai pārvietošanai pa Rīgas ielām, bet neskatoties uz to uzņēmums aicina lietotājus izvēlēties atbilstošu ātrumu drošai braukšanai un lietot ķiveres.

Salīdzinot ar pārējo skrejriteņu operatoru skrejriteņiem, “Tuul”, pašam ražojot skrejriteņus ir ņemts vērā faktors, ka ar šauriem riteņiem ziemā braukt pat pa stingru sniegu var būt izaicinājumu, kas ir bijis viens no iemesliem kādēļ skrejriteņi ir aprīkoti ar lielākiem pumpējamiem riteņiem, kas nodrošina labu braukšanas pieredzi arī ziemā.

Skrejriteņu izmantošanas būtiskākais ietekmējošais faktors aukstajā laikā var kļūt ļoti liels sniega daudzums un komunālo pakalpojumu sniedzēju spēja laicīgi sakārtot pilsētas infrastruktūru. Uzņēmums, nodrošinot skrejriteņu pakalpojumus ziemā, to apzinās un ņemts vērā.

Tā kā ziemas sezonā ir liels pieplūdums ar jauniem lietotājiem, kuri līdz šim izmantojuši konkurentu skrejriteņus, Tuul aicina lietotājus pirms brauciena pievērst uzmanību vai brauciena galamērķis atrodas pakalpojuma sniegšanas zonā, jo dažādu operātoru pakalpojuma zonas, kur pabeigt braucienus, mēdz atšķirties.

Šī gada martā Nasdaq Tallinas biržā Igaunijas jaunuzņēmums Tuul piesaistīja 3,1 miljonu eiro obligācijās, lai veicinātu elektrisko skrejriteņu nomas pakalpojuma paplašināšanos jaunos tirgos un radītu papildus vērtību ikdienas dzīvei pilsētā, mazinot piesārņojumu pilsētvidē un radot jaunus standartus elektriskajiem skrejriteņiem attiecībā uz drošību, ērtumu un apkopi.

Ielādēt vēl rakstus, kuru autors ir  haker
Load More In Jaunumi

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Iesakām izlasīt

8 iemesli, kāpēc uzņēmumam nepieciešams digitālais mārketings

Digitālais laikmets ir ieviesis jaunu mārketinga formu uzplaukumu, un uzņēmumi, kas neizma…