Pasaulē vadošā loģistikas uzņēmuma DB Schenker un Volta Trucks sadarbības rezultātā radītais elektriskais kravas transportlīdzeklis ir veiksmīgi izturējis plašus testus Francijā, kas veikti ierastas satiksmes apstākļos Parīzes ielās. Un nākamgad pirmās šāda tipa kravas automašīnas jau tiks izmantotas ikdienas kravu pārvadājumiem.

“Šodien ir pāragri spriest, kad tieši pirmais šāds auto parādīsies Rīgas ielās. Nākamais DB Schenker solis būs sākt izmantot jaunās Volta Zero kravas automašīnas lielākajās Eiropas pilsētās,” stāsta AS “Schenker” valdes loceklis Kristo Vragers, kurš norāda, ka elektrisko kravas automašīnu izmantošana ir labs piemērs konsekventiem koncerna ieguldījumiem inovatīvos un videi drošos risinājumos. “Jau pēc dažiem gadiem preču pārvadājumi ar elektriskajiem transportlīdzekļiem kļūs par ierastu parādību lielajās Eiropas pilsētās,” papildina K.Vragers.

Pilnībā elektriskais 16 tonnu smagais Volta Zero ir paredzēts izmantošanai DB Schenker Eiropas termināļos, lai transportētu preces no sadales mezgliem uz pilsētas centru un pieguļošajām teritorijām. Tieši šajā jomā novatoriskais transportlīdzekļa dizains, uz citu satiksmes dalībnieku drošību orientētā kabīne un bezemisiju transmisija var sniegt vislielāko labumu.

Volta Zero ar vienu uzlādi var nobraukt 150-200 km. Līdz 2025. gadam šādu kravas automašīnu izmantošana novērsīs aptuveni 1,2 miljonus tonnu oglekļa dioksīda veidošanos un emisiju.

Pagājušajā gadā tika noslēgts līgums starp DB Schenker un Volta Trucks, saskaņā ar kuru tuvākajos gados loģistikas gigantam kopumā tiks uzbūvētas aptuveni 1500 kravas automašīnas Volta Zero.

“DB Schenker” ir loģistikas uzņēmums, kas ir pasaules līderis sauszemes, gaisa un ūdens transporta jomā, nodarbinot 74 000 cilvēku 130 pasaules valstīs.

Ielādēt vēl rakstus, kuru autors ir  haker
Load More In 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Iesakām izlasīt

8 iemesli, kāpēc uzņēmumam nepieciešams digitālais mārketings

Digitālais laikmets ir ieviesis jaunu mārketinga formu uzplaukumu, un uzņēmumi, kas neizma…