“Klīnika DiaMed” līdz gada beigām plāno investēt 1,5 miljonus eiro magnētiskās rezonanses (MR) pakalpojuma paplašināšanā. Attīstības projekta ietvaros ir plānota 2. MR iekārtas iegāde un telpu pielāgošana, kas ļaus pacientiem saņemt šo pieprasīto pakalpojumu ātrāk, negaidot garās rindās.

Otrs MR diagnostikas kabinets savu darbību uzsāks šī gada rudenī.

“Šobrīd magnētiskās rezonanses kabinets ir pilnībā noslogots. Veicam līdz pat 30 izmeklējumiem dienā un redzam, ka pieprasījums pēc šī izmeklējuma tikai pieaug. Tieši šī iemesla dēļ esam nolēmuši attīstīt šo virzienu un iegādāties “Philips Ingenia Ambition X” MR iekārtu ar bezhēlija tehnoloģiju. Tas ir būtisks ieguldījums ne tikai mūsu klīnikas attīstībā, bet arī Latvijas veselības nozarē, padarot šo precīzās diagnostikas pakalpojumu pieejamāku visai sabiedrībai,” stāsta SIA “Klīnika DiaMed” valdes priekšsēdētāja Darja Cvetkova.

Ņemot vērā diagnostikas iespējas, kuras sniedz magnētiskās rezonanses izmeklējumi, pieprasījums pēc tiem, attīstoties medicīnas tehnoloģijām, pastāvīgi aug. Arvien biežāk ārsti nozīmē MR izmeklējumus agrīnu veselības problēmu diagnosticēšanai un pareizas ārstēšanas nozīmēšanai, viņa informē. Pagājušajā gadā “Klīnika DiaMed” veikusi vairāk nekā 10 tūkstošus MR izmeklējumu.

Pateicoties jaunās magnētiskās rezonanses iekārtas bezhēlija tehnoloģijai, tā aizņem mazāk vietas un ir kļuvusi vieglāka. Tehnoloģiju ziņā tā spēj nodrošināt ļoti ātru izmeklējumu veikšanu un augstu attēlu kvalitāti. Pacienta komfortam tiek novērsta klaustrofobiskā sajūta izmeklējuma laikā.

Kārlis Kupčs, klīnikas “DiaMed” valdes loceklis, atzīst, ka klīnikā ir iespējams veikt arī valsts apmaksātu MR izmeklējumu, tomēr piešķirtās kvotas ir salīdzinoši mazas un tiek aizpildītas jau pirmajās divās stundās pēc rindas atvēršanas. Arī gaidīšanas laiks uz valsts apmaksātu izmeklējumu bieži vien ir vairāki mēneši.

SIA “Klīnika DiaMed” ir uzņēmuma “Olainfarm” grupas meitas uzņēmums.

Ielādēt vēl rakstus, kuru autors ir  haker
Load More In 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Iesakām izlasīt

8 iemesli, kāpēc uzņēmumam nepieciešams digitālais mārketings

Digitālais laikmets ir ieviesis jaunu mārketinga formu uzplaukumu, un uzņēmumi, kas neizma…