Paralēli 360° multimediju mākslas instalācijām “LG Electronics” (LG) prezentējis līdz šim progresīvāko un iespaidīgāko televizoru klāstu, kurā galvenā uzmanība pievērsta uzņēmuma pirmšķirīgajiem OLED televizoriem. Ar jaudīgām attēlveidošanas tehnoloģijām un uzlabotu webOS, kas piedāvā vēl plašākas viedās funkcijas un pakalpojumus, sagaidāms, ka LG jaunākie modeļi pacels skatīšanās un lietotāju pieredzi vēl nebijušā līmenī.

“Kā OLED tehnoloģijas pionieris un globālais līderis, LG nepārtraukti pilnveidojis un uzlabojis šo tehnoloģiju, kas ļāvusi uzņēmumam saglabāt līderpozīcijas globālajā premium televizoru tirgū jau deviņus gadus1. LG 2022. gada OLED televizoros, kuros izmantota uzņēmuma slavenā pašizgaismojošā OLED tehnoloģija, uzlabota pikseļu līmeņa kontrole, lai nodrošinātu izteiktākus melnās krāsas toņus, pārsteidzoši reālas krāsas un bezgalīgu kontrasta attiecību. Turklāt jaunajiem modeļiem ir vēl plašāks viedo funkciju klāsts personalizētai skatīšanā pieredzei,” norāda LG Home Entertainment produktu vadītājs Sungjun Son.

Izmantojot LG progresīvāko OLED paneli un jauno α (Alpha) 9 Gen 5 inteliģento procesoru, tai skaitā gaišuma palielināšanas tehnoloģiju, LG Evo tehnoloģija iestrādāta 2022. gada G2 sērijā (LG OLED Evo Gallery Edition) un C2 sērijā, paceļot mājas izklaides pieredzi jaunā līmenī. LG OLED Evo tehnoloģija nodrošina uzlabotu gaišumu, skaidrību un detaļas dabiskam attēlam, kas gandrīz vai izlec no ekrāna. Gaišums vēl vairāk tiek uzlabots ar jaunajām Brightness Booster Max (G2 sērija) un Brightness Booster (C2 sērija) funkcijām, kuras nodrošina α9 Gen 5 uzlabotā apstrādes jauda.2

LG 2022. gada OLED televizoru klāstā pieejami arī jauni ekrānu izmēri un stilīgi dizaini, lai sniegtu patērētājiem plašākas izvēles iespējas. Papildus pasaulē pirmajam 97 collu OLED televizoram un jaunajam 83 collu modelim G2 sērija nodrošina arī 77, 65 un 55 collu iespējas, tādējādi sniedzot piemērotāko izmēru praktiski jebkurai telpai mājā. G2 sērijas elegantais Gallery dizains ļauj lietotājiem televizorus piestiprināt cieši pie sienas, sniedzot nevainojamu un izsmalcinātu izskatu un labāku telpisko integrāciju skatīšanās vidē. Jaunais 42 collu OLED televizors, kas ideāli piemērots kā televizors mazākai telpai vai videospēļu cienītājiem, papildina C2 sērijas plašo modeļu klāstu, kas ietver 83, 77, 65, 55 un 48 collu izmērus. Kā jaunums šim gadam, C2 sērija piedāvā plānākus rāmjus, kas palīdz nodrošināt iegrimstošāku skatīšanās pieredzi un elegantu dizainu.

Demonstrējot līderību LCD televizoru jomā, LG 2022. gadam prezentējis arī paplašinātu QNED televizoru klātu. Jaunākie QNED televizori nodrošina satriecošu attēla kvalitāti, palielinot skatītāju iegrimšanu ar precīzākām krāsām un uzlabotu kontrastu un gaišumu.

Pateicoties LG ekskluzīvajai Quantum Dot NanoCell tehnoloģijai, jaunie QNED televizori paaugstina latiņu LCD attēlu kvalitātes ziņā, radot bagātīgas un precīzas krāsas, kas atdzīvina jebkura veida saturu. LG QNED televizori, kas saņēmuši starptautiskās produktu testēšanas aģentūras Intertek sertifikātu par to, ka tie nodrošina 100% krāsu apjomu un precizitāti, piedāvā pirmšķirīgas krāsas plašā skatīšanās leņķī, ļaujot visiem telpā baudīt maksimālu LCD skatīšanās pieredzi.3

LG 2022. gada QNED televizoru klāsts sniedz patērētājiem paplašinātu izmēru piedāvājumu, kas ietver gan ļoti lielus ekrānus, gan tādus, kas paredzēti mazākām telpām. Televizori, kas pieejami 86, 75 un 65 collu izmēros, nodrošina pilnīgu skatītāju iegrimšanu. Tiem patērētājiem, kam pieejamas mazākas telpas, vai kuri vēlas pieticīgākus izmērus, pieejams arī 55 collu modelis.

LG jaunākie OLED un QNED televizori no maija būs pieejami pie LG autorizētajiem mazumtirgotājiem Latvijā.

1 Piegādātās vienības deviņu gadu periodā, 2013.-2021. gads (Avots: Omdia)

2 Brightness Booster pieejams lielo izmēru modeļiem: 83 collu C2, 77 collu C2, 65 collu C2 un 55 collu C2

3 Sertificējis Intertek, izmantojot CIE DE2000: LG QNED televizori uzrādīja 100% krāsu precizitāti 18 krāsu modeļos ar skatīšanās leņķi ±30°. Sertificējis Intertek, izmantojot IDMS 1.1 (cl. 5.32): LG QNED televizori uzrādīja 100% krāsu apjomu DCI-P3 krāsu telpai. 100% krāsu precizitāte attiecas uz QNED Mini LED QNED99, QNED95, QNED90 sērijām; 100% krāsu apjoms attiecas uz QNED Mini LED QNED99, QNED95, QNED90, QNED85 sērijām 

Ielādēt vēl rakstus, kuru autors ir  haker
Load More In Ierīču apskati

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Iesakām izlasīt

8 iemesli, kāpēc uzņēmumam nepieciešams digitālais mārketings

Digitālais laikmets ir ieviesis jaunu mārketinga formu uzplaukumu, un uzņēmumi, kas neizma…