Nākamās nedēļas nogalē, no 25. līdz 27. martam Riga TechGirls organizē gadskārtējo Women in Techhakatonu, kurā šogad plānots fokusēties uz tehnoloģiju inovāciju radīšanu miera un drošības veicināšanai. Hakatonā aicinātas pieteikties dažādu nozaru profesionāles, kā arī tehnoloģiju ekspertes un iesācējas, un arī vīrieši.

Mūsdienās arī aizsardzībā un miera nodrošināšanā tehnoloģijām ir arvien būtiskāka loma. Tāpēc Riga Techgirls šogad organizē kopstrādes inovāciju pasākumu jeb hakatonu ar uzsvaru tieši uz šo tēmu. Hakatona uzvarētājiem paredzētas arī vērtīgas balvas.

“Women in Tech 2022 hakatons ir iespēja satikties cilvēkiem ar dažādām prasmēm un idejām, lai nedēļas nogalē 48 stundu laikā kopā radītu un attīstītu jaunus risinājumus mieram un drošībai. Īpaši aicinām hakatonā piedalīties sievietes, jo šī kopstrādes inovāciju pasākuma mērķis ir arī iedrošināt sievietes radīt un vadīt tehnoloģiju idejas, dibināt jaunuzņēmumus un apgūt dažādas tehnoloģiju inovāciju attīstības prasmes,” norāda Riga TechGirls vadītāja Anna Andersone.

Women in Tech hakatons norisināsies tiešsaistē un pieteikties tam var Riga TechGirls mājas lapā. Hakatonā ir iespēja atrast partnerus savām jau esošajām idejām vai pievienoties kādai komandai, lai palīdzētu attīstīt citas idejas. Riga TechGirls aicina hakatonā pieteikties arī mentorus, kuri varētu palīdzēt komandām ar savām zināšanām biznesa attīstībā un tehnoloģijās.

Visiem hakatona dalībniekiem būs iespēja piedalīties arī īpaši šim pasākumam organizētās darbnīcās par dizaina domāšanu, prototipēšanu, komandu veidošanu un biznesa ideju prezentēšanu. Šogad Riga TechGirls hakatona norisē iesaistījusies arī tehnoloģiju un jaunuzņēmumu nozares pasākuma TechChill kopiena, piesaistot jaunuzņēmumu dibinātājus un ekspertus, kuri palīdzēs komandām izstrādāt un attīstīt inovāciju idejas. Savukārt papildus galvenajai hakatona tēmai, kas šogad ir miers un drošība, Riga TechGirls Women in Tech hakatonā aicina dalībniekus neierobežot sevi tikai ar šo tēmu, jo var izvēlēties arī citas tehnoloģiju inovācijas.

Riga TechGirls hakatonu organizē sadarbībā ar TechHub Riga, Rīgas Domi, Turing koledžu, kā arī industrijas inovāciju partneriem –  Printify un Accenture. Women in Tech 2022 hakatonam plānots piesaistīt līdz pat 200 dalībnieces galvenokārt no Latvijas un citām Baltijas valstīm. Kopumā tad tās būtu ap 30 inovāciju komandas.

Ielādēt vēl rakstus, kuru autors ir  haker
Load More In 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Iesakām izlasīt

8 iemesli, kāpēc uzņēmumam nepieciešams digitālais mārketings

Digitālais laikmets ir ieviesis jaunu mārketinga formu uzplaukumu, un uzņēmumi, kas neizma…