Neatkarīgi no tā, vai esat profesionāls gaming atlēts, vai jūsu videospēļu galds vienkārši ir patvērums pēc garas dienas – jums ir jābūt monitoram, kas ir piemērots jūsu videospēlēm. Kam pievērst uzmanību, iegādājoties jaunu monitoru, atklāj “LG Electronics” eksperti.

Ja videospēļu spēlēšana ir daļa no jūsu dzīvesveida, tad nav noslēpums, ka jūs savas prasmes varat attīstīt tik tālu, cik to ļauj aprīkojums. Tiem, kuri vēlas neatpalikt no labākajiem šajā jomā, nepieciešams vadības centrs, kas spēj maksimāli izmantot ātruma, grafikas un vispārējo veiktspēju. Šīs īpašības ļāvušas LG UltraGear monitoriem kļūt par League of Legends Eiropas čempionāta oficiālo monitora partneri gaidāmajās 2022. un 2023. gada sezonās.

Kāds videospēļu monitoriem ir labas reakcijas laiks?

Videospēlēs svarīga katra sekunde, tāpēc nepieciešams izvēlēties monitoru, kuram ir ne vien augstas kvalitātes monitors, bet arī atbilstoša jauda, lai samazinātu kadru aizturi, vienlaikus nodrošinot ātrāku reakcijas laiku pašā cīņas karstumā.

Kā to jums pateiks ikviens e-sporta profesionālis, ātrums ir ārkārtīgi svarīgs augstas veiktspējas videospēļu monitoriem. Pārdošanā pieejamie labākie videospēļu monitori sola 1ms1 reakcijas laiku. Jo ātrāks reakcijas laiks, jo labāka statistika, neatkarīgi no videospēles. Tas saistīts ar to, ka grafikas karte spēj darboties vien tik ātri, cik to ļauj jūsu monitors, un tas nozīmē, ka vizuālā kvalitāte un ātrums iet roku rokā.

LG UltraGear videospēļu monitori spēj nodrošināt zibenīgi ātru 165Hz atkārtošanās ātrumu (virstaktēti 180 Hz).2 Samazinot ekrāna kropļošanos un raustīšanos, jūs spēsiet viegli reaģēt uz ātri kustīgiem mērķiem. Papildu tam Dynamic Action Sync vēl vairāk samazina ievades aizturi, lai palīdzētu reālajā laikā pārvarēt sarežģītus spēles momentus.3

Kas svarīgāks – atsvaidzes biežums vai reakcijas laiks?

Videospēļu reakcijas laiks attiecas uz laiku, kas nepieciešams, lai pikseļi nomainītu krāsas. Lielāks reakcijas laiks nodrošina vienmērīgāku kustību, samazinot monitora ņirboņu un ļaujot līdz spēlētāja acīm nonākt vairāk informācijai vienā laika posmā. Turpretī atsvaidzes biežums attiecas uz to, cik reizes sekundē monitors spēj atjaunināt attēlu uz ekrāna.

Revolucionārie 4K Nano IPS videospēļu monitori UltraGear ar 144Hz atsvaidzes biežumu spēj jums nodrošināt priekšrocības ar Gray-to-Gray 1ms reakcijas laiku, kuru laikā4 kaujas ainas kļuvušas vēl reālākas nekā jebkad agrāk, pateicoties ekrānam, kas atbalsta 99% DCI-P3 krāsu gammas.5 Iegrimstiet episkās komandu cīņās un stājieties pretī ienaidniekiem, izmantojot monitoru, kas uzlabos katru ainu ar paaugstinātu attēla kvalitāti.

lg gaming monitors jpeg
lg gaming monitors jpeg

Kā centrā fiksēta pielāgošana uzlabo šaušanas precizitāti?

Katrs šāviens ir svarīgs, jo sevišķi, ja esat mazākumā, tāpēc ieteicams izvēlēties monitorus, kuros ir Crosshair funkcija, kas nodrošinās labāku mērķēšanas punktu, pateicoties centrā fiksētajai pielāgošanai. Izmantojot šo noderīgo funkciju, jūs redzēsiet tūlītēju atšķirību savā statistikā. Ar centrā fiksētu pielāgošanu jūs varat izvairīties no netrāpītiem šāvieniem un koncentrēties uz savas nākamās kustības stratēģiju. Pat ar izliektiem videospēļu monitoriem vai vairāku ekrānu izmantošanu, iespēja vienmēr zināt, kur atrodas jūsu kursors vai pele, palīdzēs jums ar minimāliem pūliņiem uzlabot savu rezultātu.

1 www.gfinityesports.com/tech/what-is-a-good-response-time-for-a-gaming-monitor/

2 Lai iespējotu 180Hz virstaktēšanu, nepieciešama DisplayPort 1.4 atbalstoša grafikas karte.

3 “Tradiocionāls” nozīmē, ka LG modelis neatbalsta DAS (Dynamic Action Sync) funkciju.

4 LG modelis 27GN950. Lai attēlotu 4K 144Hz, nepieciešama DSC atbalstoša grafikas karte.. Izvēlieties “Ātrāks režīms”, lai iespējotu “1ms reakcijas laiku”.

5 DCI-P3: Parasti: 98%, minimums: 90%

Ielādēt vēl rakstus, kuru autors ir  haker
Load More In 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Iesakām izlasīt

8 iemesli, kāpēc uzņēmumam nepieciešams digitālais mārketings

Digitālais laikmets ir ieviesis jaunu mārketinga formu uzplaukumu, un uzņēmumi, kas neizma…