Jaunais un modernais elektroauto uzlādes tīkls Eleport uzsāks darbību Latvijas tirgū, piedāvājot klientiem jaunākās paaudzes maiņstrāvas uzlādes ierīces līdz 22 kW, ātrās uzlādes stacijas un ultra ātrās uzlādes stacijas, kas ļauj uzlādēt vairāk par 100km nepilnās 5 minūtēs.

Jau šī gada rudenī Latvijā tiks atvērtas pirmās jaunākās paaudzes elektroauto uzlādes stacijas Latvijā, un jau tagad Eleport piedāvā Latvijas uzņēmumiem gan pievienot savas uzlādes stacijas Eleport tīklam, gan izveidot savas uzlādes stacijas kopā ar Eleport. Tuvākajā nākotnē Eleport piedāvās arī elektroauto īres pakalpojumu.

Eleport ir modernākais uzlādes tīkls Baltijā ar vairāk nekā 100 uzlādes stacijām. Saprotot, ka pašreiz pieejamā uzlādes infrastruktūra visās Baltijas valstīs nav pietiekama, Eleport ir skaidri definējis mērķi izveidot vienotu un pieejamu uzlādes tīklu visā Baltijā, padarot elektroauto lietošanu ērtu un praktisku.

“Elektroauto lietošanas būtisks priekšnosacījums ir uzlādes staciju pieejamība. Ja pašai idejai, ka par vidi jārūpējas, sabiedrība nešaubīgi piekrīt, tad praksē šo ideju realizēt lielākoties izdodas tikai tad, ja ir nodrošinātas zināmas ērtības. Funkcionējoša un sasniedzama elektroauto uzlādes tīkla izveide ir Latvijai nozīmīgs notikums, kas dod iespēju tuvināties videi draudzīgam dzīvesveidam,” saka Eleport Latvija vadītājs Kārlis Mendziņš.

Eleport ir atvērts uzlādes tīkls. Uzņēmēji ir aicināti pievienot jau izveidotās uzlādes stacijas tīklam, kā arī izveidot jaunas stacijas. Eleport piedāvātais aprīkojums uzlādes stacijām nodrošina uzlādes jaudas balansēšanu atkarībā no konkrētā pieslēguma, tādejādi nodrošinoties pret elektrolīnijas pārslodzi.

“Straujš elektroauto skaita pieaugums un interese par tiem vienlaicīgi no mūsu klientiem raisa jautājumu par uzlādes iespējām. Mēs ļoti atbalstām jaunu uzlādes tīklu operatoru ienākšanu tirgū, jo tas vien aktualizē ilgtspējīgu un videi draudzīgu elektroauto mobilitāti. Prieks, ka arī jaunās uzlādes stacijas un to pieejamība būs redzama mūsu piedāvāto elektroauto navigācijas kartēs, jo izmanto Eiropas līmeņa viesabonēšanas platformu,” Eleport ienākšanu Latvijas tirgū komentē Matīss Zemītis, Volkswagen un Audi e-mobilitātes eksperts.

Eleport 2016. gadā Igaunijā tika dibināts ar misiju padarīt transporta sektoru zaļāku, tas sākās ar elektroauto īres servisu, kas drīz tika paplašināts ar uzlādes tīklu. Šodien Eleport ir plašākais uzlādes tīkls Igaunijā, un tas turpina augt. Salīdzinot ar 2020. gadu, Eleport savu uzlādes staciju skaitu jau ir dubultojis. Uzņēmums ir nodrošinājies ar finansējumu gandrīz 1 miljona eiro apmērā, lai, tikpat veiksmīgi kā Igaunijā, attīstītu savu darbību Latvijā.

Par Eleport plāniem Latvijā un elektroauto iespējām nākotnē plašāk runāsim
š. g. 2. septembrī plkst. 14:00 Jaunajā Teikā – VEFRESH inovāciju kvartālā – vietā, kur rodas un attīstās jaunas tehnoloģijas un inovācijas. Uz Jaunās Teikas daudzstāvu autostāvvietas jumta gaidām viesus uz paneļdiskusiju “Uzlādes infrastruktūra Latvijā: labais un sliktais”: A. Kulbergu, Latvijas Auto Asociācijas prezidentu, M. Avotiņu, Fiqsy dibinātāju un vadītāju, M. Zemīti, Moller Auto e-mobilitātes vadītāju, V. Debesnieku, Skandi Motors elektroauto ekspertu; diskusiju vadīs Kārlis Mendziņš, Eleport Latvija vadītājs. Diskusijas pārraide tiešsaistē: Eleport YouTube kanālā, Eleport Facebook kontā.

Ielādēt vēl rakstus, kuru autors ir  haker
Load More In 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Iesakām izlasīt

8 iemesli, kāpēc uzņēmumam nepieciešams digitālais mārketings

Digitālais laikmets ir ieviesis jaunu mārketinga formu uzplaukumu, un uzņēmumi, kas neizma…