Tehnoloģiju un izklaides uzņēmums Tet šī gada pavasarī skatītājiem piedāvās vēl nebijušu, jaunu televīzijas pieredzi – Tet+ izklaides platformu, kas būs pielāgojama atbilstoši katra skatītāja vajadzībām. Tet komandas Latvijā radītais risinājums veidots pēc principa – saliec savu televīziju pats. Skatītāju rokās nonāks tik plašas personīgās izvēles iespējas, kā vēl nekad – iespēja pašiem izvēlēties savus TV kanālus, un interesentiem – tos apvienot kopā ar straumēšanas pakalpojumu. Tet+ būs unikāls piedāvājums Baltijas mērogā un viens no pirmajiem šāda veida risinājumiem pasaulē.

“Tet vienmēr ir bijis uzņēmums, kurš neatlaidīgi strādā un rada jaunus pakalpojumus, kas pārspēj mūsu klientu gaidas. Mums skatītājs ir pirmajā vietā un, vērojot strauji notiekošās pārmaiņas tehnoloģiju un sabiedrības vajadzībās, piedāvāsim nākotnes risinājumu – jaunu izklaides platformu ar neredzētu izvēles brīvību – Tet+. Apzinoties, ka mums jākonkurē ar globālās arēnas spēlētājiem, jauno platformu veidojam kopā ar Latvijas labākajiem ekspertiem, īpašu uzmanību pievēršot Tet+ lietojamībai un ērtumam. Līdz šim platformas izstrādes procesā un testos esam iesaistījuši jau vairāk nekā 700 dalībnieku. Lietotājam draudzīga un ērta vide savienojumā ar plašu pasaules labākā un vietējā satura piedāvājumu ir Tet atbilde pasaules līmeņa konkurencei,” norāda Inga Alika – Stroda Tet izklaides pakalpojumu direktore.

Mainās sabiedrības ieradumi, tehnoloģijas un konkurence

Latvijas sabiedrība strauji mainās, aizvien komfortablāk jūtoties dažādo digitālo rīku labirintos, kas tiešā veidā ietekmē arī cilvēku vēlmes un ieradumus televīzijas un video patērēšanas jomā. Skatītāji paši izlemj, ko vēlas, kad vēlas un kur vēlas skatīties. To apstiprina arī Tet rīcībā esošie dati – pagājušajā gadā jau trešdaļa interneta lietotāju skatījās video maksas saturu (pieaugums par 9%, salīdzinot ar 2019. gadu). Tāpat katru gadu pieaug to iedzīvotāju skaits, kuri vēlētos salikt savu TV kanālu piedāvājumu paši, esot gatavi par to arī nedaudz piemaksāt – pagājušajā gadā to apliecināja jau gandrīz trešdaļa Latvijas iedzīvotāju.

Tehnoloģiju straujā attīstība veicinājusi to, ka skatītāji vēlas plašākas iespējas, iegūt pieeju saturam jebkur un no jebkuras ierīces, turklāt iegūt to uzreiz, nevis gaidīt meistara vizīti pakalpojuma ierīkošanai. Tādēļ nākotnes televīzijas risinājumiem būtiska ir darbība jebkurā interneta tīklā, ērta un intuitīva piekļuve un lietošana datorā, telefonā, planšetē un Smart TV lietotnēs, kam īpaša vērība piešķirta, izstrādājot Tet+. Lai arī skatītājam ir būtiska piekļuve savam saturam no jebkuras ierīces, pieaugot Smart TV izplatībai (šobrīd jau apmēram pusei Latvijas iedzīvotāju mājās ir televizors ar Smart TV funkcionalitāti), arī straumēšanas filmas un seriālus lielākoties izvēlas skatīties lielajos jeb televizoru ekrānos. To apliecina Shortcut lietotnes rādītāji – līdz ar lietotņu izstrādi arvien plašākam televizoru modeļu klāstam, 80% laika filmas un seriālus skatītāji vēro tieši lielajos ekrānos.

Jaunā izklaides platforma Tet+ pie skatītājiem nonāks jau 2021. gada pavasarī, un tā pakāpeniski aizstās esošo Shortcut. Tet+ skatītāji varēs izdarīt izvēli no iespaidīga mēroga satura piedāvājuma – līdz pat 90 TV kanāliem un straumēšanas piedāvājuma ar vairāk nekā 13 000 iecienītākajām filmām un seriālu sērijām, kā arī spožu filmu pirmizrādēm.

Ielādēt vēl rakstus, kuru autors ir  haker
Load More In 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Iesakām izlasīt

8 iemesli, kāpēc uzņēmumam nepieciešams digitālais mārketings

Digitālais laikmets ir ieviesis jaunu mārketinga formu uzplaukumu, un uzņēmumi, kas neizma…