Pirms kāda laika manās rokās nonāca Ipad a1219. Jā, tieši tāds, kāds tas tika uzražots 2010. gadā. Kādreiz tas bija absolūti augstākās klases aprāts par lielu naudu. Tagad daudzi ar viņiem atbalsta durvis. Es nolēmu, ka izmantošu to tikai kā ekrānu: video bērniem, TV šoviem virtuvē un citiem vienkāršiem uzdevumiem. Savā ziņā viņš ir foršs: milzīgs, neiznīcināms, biezs, ar joprojām labu ekrānu. Pat akumulators normāli turas pēc 10 (!!!) gadiem.
Bet vecāku ierīču funkcionalitāte ir ierobežota, pateicoties pašam Apple. Tāpēc es vēlos īsi brīdināt tos, kuri arī vēlas iegādāties šādu retumu nevis kolekcijai, bet ikdienas lietošanai.

YouTube vispār nedarbojas. Bet ir izeja

Pirmkārt, kad es sāku lietot planšetdatoru mājās, es nolēmu pārbaudīt YouTube. Kādreiz tā bija iebūvēta iOS lietotne. Un ko jūs domājat? Notika kļūda. Un tas arī viss. Nekas nedarbojas: ne meklēšana, ne pieteikšanās, ne mājas lapa. Īsāk sakot, es to izlasīju internetā. 2018. gada aprīlī Google pilnībā bloķēja šo lietotni. Iespējams, tāpēc, ka tajā netiek rādītas reklāmas … Lielākā kļūme bija tā, ka pat YouTube pārlūks atteicās strādāt. Pārāk vecs Safari jau ir. Un lietotnei no App Store ir nepieciešama vismaz iOS 9, tāpēc jūs to pat nevarat lejupielādēt iPad 1, kur maksimāli iespējamā programmaparatūra ir iOS 5.1.1.

Es atradu negaidītu izeju. Es veicu jailbreak procedūru. Un tad es Cydia atradu TubeFixer paplašinājumu: tas daļēji atjauno programmas darbu, ļaujot meklēt un atskaņot visus videoklipus, izmantojot meklēšanu.
TubeFixer varat atrast vietnē Cydia, ja to pievienojat krātuvju sarakstam: https://cydia.invoxiplaygames.uk. Pēc pārstartēšanas programma sāks darboties.

Starp citu, es esmu šokēts par to, cik pienācīgs attēls ir uz vecā iPad bez Retina displeja, pat skatoties videoklipu 480p izšķirtspējā.Īsāk sakot, bērni ir ļoti laimīgi, un tajā pašā laikā viņiem nerāda nekādas stulbas reklāmas par visādām nejēdzībām.

  1. Lejupielādēt kaut ko no App Store ir ļoti grūti. IOS 5.1.1 jau sen ir aizmirsts

Es mēģināju ielādēt visu veidu video atskaņotājus 1. paaudzes iPad un sapratu, ka tas ir gandrīz neiespējami. Veikalu lietotnēm 95% gadījumu nepieciešama vismaz operētājsistēma iOS 8.0. Daudzas spēles un programmatūra no 2010. līdz 2012. gadam no App Store ir pazudušas pavisam, un tās nevarēs instalēt.
Ja programma joprojām pastāvēja 8 gadus līdz šodienai, tad iOS raksta: Jaunā versija nav saderīga ar jūsu programmaparatūru, bet jūs varat lejupielādēt pēdējo, kas jums piemērots. Un tiešām lejupielādē

Šādas programmas darbojas lieliski un bieži nereāli ātri: it kā man pēkšņi būtu jauns planšetdators. Tomēr prasības aparatūrai tajā laikā bija pilnīgi atšķirīgas, un tās kodēja pareizi. Negaidiet, ka instalēsit kādu no labi pazīstamajām spēlēm, vai alternatīvām pārlūkprogrammām. Pat Telegram vecajā versijā vienkārši nepieslēdzas serveriem.

3. iOS 5.1.1 ir apburošs! Acis priecājas

Paskatieties uz šo skaistumu. Es jau esmu aizmirsis, ka programmaparatūra mēdza izskatīties šādi. Šis “skeuomorfisms” – krāsots tā, ka lietojumprogrammas un ikonas atgādina reālu priekšmetu izskatu – tagad izskatās ļoti svaigs. Īpaši pēc tik daudzu gadu garlaicīgām un sterilām minimālistiskām saskarnēm. Nu, kā jūs nevarat mīlēt tik burvīgu Kalendāra lietotni?

Ielādēt vēl rakstus, kuru autors ir  haker
Load More In 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Iesakām izlasīt

8 iemesli, kāpēc uzņēmumam nepieciešams digitālais mārketings

Digitālais laikmets ir ieviesis jaunu mārketinga formu uzplaukumu, un uzņēmumi, kas neizma…