Tehnoloģiju un iedvesmas konference TechChill atklājusi pieteikšanos jaunuzņēmumu sacensībām Fifty Founders Battle. Agrīnās stadijas jaunuzņēmumu aicināti pieteikties, lai sacenstos par galveno balvu 10 000 eiro apmērā, kā arī, iespēju iegūt ceļazīmi uz Startup World Cup 2020 Sanfrancisko, lielākajām jaunuzņēmumu sacensībām pasaulē.

No pieteikumiem tiks atlasīti 50 daudzsološākie jaunuzņēmumi no Baltijas, Skandināvijas un Centrāleiropas. Izvēlētie jaunuzņēmumi gūs iespēju prezentēt savas idejas 200 starptautiskiem investoriem uz konferences skatuves klātienē 20. un 21. februārī Hanzas Peronā.

Februārī Latvijā uz starptautisko tehnoloģiju konferenci ieradīsies aptuveni 200 investori riska kapitāla kompāniju un akseleratoru pārstāvji, kā arī biznesa eņģeļi, lai iepazītos ar Baltijas reģiona jaunuzņēmumiem un izvērtētu investīciju iespējas. To vidū ir IBM Blockchain Accelerator, 500 Startups, Startup Wise Guys, Flashpoint Venture Capital, Pegasus Ventures, SuperSeed, Inventure, Karma Ventures, Change Ventures, Superhero Capital, Practica, Contrarian Ventures un vairāki desmiti citu. Auditorijā būs arī starptautisko mediju pārstāvji un oficiālā žūrija.

Pieteikuma termiņa beigas ir 13. janvāris, pieteikties iespējams šeit: https://ej.uz/50foundersbattle

Iepriekšējo TechChill jaunuzņēmumu konkursa uzvarētāju vidū ir tādi Baltijas veiksmes stāsti kā Infogr.am, TrackDuck, Edurio, Nordigen, Sprayprinter, kā arī pagājušā gada uzvarētājs Precision Navigation Systems.

“Uzvara Fifty Founders Battle stiprināja mūsu atpazīstamību, uzticamību, kā arī veicināja finansējuma piesaisti. Mēs ieguvām atzinību no jaunuzņēmumu kopienas līderiem, krasi pieauga uzņēmuma atspoguļojums plašsaziņas līdzekļos, piesaistījām lielu investoru interesi. Piesaistīt Austrumeiropas investorus nav tik viegli, ja nav stabilu ieņēmumu, tāpēc sacensību galvenā balva mums ļoti palīdzēja attīstīt biznesu tālāk,” atklāj 2019.gada sacensību uzvarētājs Saimons Litinovs (Simon Litinov), Precision Navigation Systems vadītājs un līdzdibinātājs.

TechChill ir attīstījusies par vienu no vadošajām reģiona tehnoloģiju, jaunuzņēmumu un uzņēmējdarbības konferencēm. Šogad pasākuma programma apspriedīs tehnoloģijas, kas ietekmēs mūsu dzīvi nākamajos piecos gados: blockchain, 5G, ilgtspēju un to biznesa modeļus. 20.-21. februārī divu dienu garumā Hanzas Peronā, Rīgā notiekošais pasākums uzņems 2000 internacionālus apmeklētājus un aptuveni 100 runātājus, 400 jaunuzņēmumus un 70 mediju pārstāvjus.

Ielādēt vēl rakstus, kuru autors ir  haker
Load More In 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Iesakām izlasīt

8 iemesli, kāpēc uzņēmumam nepieciešams digitālais mārketings

Digitālais laikmets ir ieviesis jaunu mārketinga formu uzplaukumu, un uzņēmumi, kas neizma…