Novembra beigās Huawei Latvijā ir prezentējis uzņēmuma vēsturē pirmo TV reklāmas kampaņu, kurā piedalās vairākas pasaulē atpazīstamas un iedvesmojošas personības. Kampaņas pamatā ir ideja par  sapņu sasniegšanu, kur kā uzticams palīgs ir Huawei Mate 10 sērijas viedtālrunis, kas ir spējīgs pielāgoties straujajam dzīves ritmam, sniedzot unikālu pieredzi un ļaujot sapņiem pārtapt par īstenību. Kampaņas video ir apskatāms šeit.
Huawei Mate 10 sērijas ierīču reklāmas kampaņā piedalījās tādi pasaulē atpazīstami cilvēki kā ungāru olimpiskā čempione peldēšanā Katinka Hošsū (Katinka Hosszu), poļu futbolists Roberts Levandovskis (Robert Lewandowski), profesionāls Leica fotogrāfs, austrietis Manfreds Baumans (Manfred Baumann) un rumāņu supermodele Katrinele Mengia (Catrinel Menghia), kā arī citas atpazīstamas un iedvesmojošas personības.
„Pirmo reizi Huawei pastāvēšanas vēsturē mums ir izdevies sapulcēt vienā kampaņā tik daudz iedvesmojošus cilvēkus. Kampaņu caurstrāvo ideja par neatlaidību un smagu darbu, kas ir jāiegulda, lai Tavi mērķi un sapņi vainagotos ar panākumiem. Esmu lepns, ka šīs talantīgās personības ir vienojušies kopīgas idejas vārdā un palīdzēs iedvesmot katru no mums jaunu sasniegumu radīšanai, gluži tāpat kā to dara Huawei,” atklāj Huawei Consumer Business Group Baltijā vadītājs Fabio Jans.
https://www.youtube.com/watch?v=Ue8PU36KcoU

Ielādēt vēl rakstus, kuru autors ir  haker
Load More In 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Iesakām izlasīt

8 iemesli, kāpēc uzņēmumam nepieciešams digitālais mārketings

Digitālais laikmets ir ieviesis jaunu mārketinga formu uzplaukumu, un uzņēmumi, kas neizma…