Ietaupiet laiku, uzlabojiet produktivitāti un iegūstiet maksimālu mobilitāti
 
Amsterdama, 2017. gada 2. novembris – Mūsdienu steidzīgajā un pastāvīgi mainīgajā pasaulē mobilitātes jēdziens ir kļuvis ļoti aktuāls. Vai tas būtu mājās, darbā vai jebkur citur mūsdienu mobilajam dzīvesveidam nepieciešama tehnoloģija, kas spēj turēt līdzi saviem lietotājiem. Portatīvums, savienojamība un elastība vairs nav opcija, bet gan nepieciešamība. USB-C ir jaunākais datu pārsūtīšanas tehnoloģijas sasniegums, kas ievērojami atvieglo mobilo dzīvi. MMD, vadošs tehnoloģiskais uzņēmums un Philips monitoru zīmola licences partneris, piedāvā USB dokošanās monitorus, kas sniedz visu šīs jaunākās USB tehnoloģijas jaudu un potenciālu — lai jūs varētu izbaudīt papildu ērtības un ražību jebkurā brīdī.
 
Jauns standarts
Jaunākās paaudzes USB-C ļauj lietotājiem uzlādēt ierīces, pārsūtīt audio un video signālus, kā arī pieslēgties internetam, un tas viss ar vienu kabeli; paredzams, ka tas kļūs par tehnoloģiju nozares visplašāk izmantoto savienotāju. Ar savu plāno 2,4 mm formātu šis savienotājs ir piemērots gan portatīvām ierīcēm, gan parastajiem klēpjdatoriem. Turklāt tas ir simetrisks, tādēļ to var ievietot ar jebkuru pusi uz augšu — tā ir vienkārša lieta, bet jebkurš, kurš ir nopūlējies ar klasiskā USB savienotāja pieslēgšanu, to noteikti novērtēs. Tā kā USB-C forma ir standartizēta, ražotāju specifiskas dokstacijas kļūs par pagātnes parādību, jo šis kļūs par nozares standartu, ļaujot lietotājiem dokoties, pieslēgt un uzlādēt savus klēpjdatorus, izvairoties no vairāku USB kabeļu un savienotāju mudžekļa. Bet tas nav viss — USB tipa C porti var atbalstīt arī daudzus dažādus protokolus, izmantojot “alternatīvus režīmus”, tas ir, lietotāji var izvadīt signālu uz HDMI, VGA, DisplayPort un citiem portiem.
 
Radīts mobilitātei
Philips USB dokošanās monitori ir izstrādāti mūsdienīgām un daudzfunkcionālām darbstacijām ar visu USB-C ātrumu un daudzpusību elegantā un intuitīvā formātā. Pateicoties vienkāršai dokošanai ar vienu kabeli, monitors kļūst par centrmezglu, kas ļauj lietotājiem momentāni pārsūtīt datus ļoti lielā ātrumā, uzlādēt savus klēpjdatorus, kā arī kalpo par parastu dokstaciju, vienīgi neaizņem papildu vietu uz galda. Monitors pieslēdz klēpjdatoru pie perifērām ierīcēm, piemēram, tastatūrai, pelei, ārējam cietajam diskam, kamerai vai pat austiņām. Ja nepieciešams izmantot vadu interneta savienojumu, arī šo kabeli var pieslēgt dokošanās monitoram ar RJ45 standarta portu. Vai jūs esat grafikas dizaineris, kas vēlas savienot vairākus monitorus, klēpjdatora lietotājs, kas vēlas paplašināt savas ierīces ierobežoto savienojamību, vai dinamisks biznesa lietotājs, kas meklē maksimālās iespējas elastīgā darbavietā, — šie monitori sniegs to, ko meklējat. Trīs Philips USB-C dokošanas monitori ir izstrādāti, lai atbilstu mūsdienu savienotā dzīvesstila prasībām.

  • Philips 241B7QUPBEB B-line USB-C dokošanās displejs

Šis monitors nodrošina ne tikai dokošanās funkciju, bet arī saslēgt ķēdē (daisy-chaining) līdz 4 monitoriem, kas savienoti ar klēpjdatoru, izmantojot tikai vienu USB-C kabeli. Papildus paplašinātajām darbavietas un savienojamības iespējām 24 collu Full HD monitors neaizmirst ergonomikas un vieglas regulējamības nozīmi. Tādas funkcijas kā LowBlue režīms un Flicker-free tehnoloģija nodrošina ilgtermiņa labjutības priekšrocības: LowBlue samazina īsviļņu zilo gaismu, kas var kaitēt redzei, savukārt Flicker-free tehnoloģija regulē spilgtumu un un padara skatīšanos vēl komfortablāku.

  • Philips 258B6QUEB B-line USB-C dokošanās displejs

Philips 258B6QUEB ir lielisks, universāls 25 collu monitors ar USB-C dokošanās funkciju, kas atbilst biznesa lietotāju vajadzībām. Quad HD izšķirtspēja nodrošina asu, žilbinošu attēlu. Papildus tā SmartErgoBase statīvs ļauj lietotājam sagāzt, grozīt un pacelt displeju optimālā pozīcijā. Īpaši plānās malas rada netraucētu iespaidu, maksimāli palielina skata laukumu un nenovērš lietotāja uzmanību.

  • Gaidāms 2017. gada novembrī: Philips 328P6AUBREB P-line USB-C dokošanās displejs

Šis 32 collu modelis, kurš drīz parādīsies tirgū, ir ideāli piemērots profesionālam darbam ar grafikas lietotnēm, piemēram, CAD, 3D grafiku, Adobe Creative Cloud un fotogrāfijām. Tas nodrošina augstas kvalitātes attēlu QHD izšķirtspējā, HDR, un 99% Adobe RGB krāsu apgabalā. Plašāka informācija par šo displeju būs pieejama 2017. gada novembrī.
 

Ielādēt vēl rakstus, kuru autors ir  haker
Load More In 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Iesakām izlasīt

8 iemesli, kāpēc uzņēmumam nepieciešams digitālais mārketings

Digitālais laikmets ir ieviesis jaunu mārketinga formu uzplaukumu, un uzņēmumi, kas neizma…