Aizvadītajā nedēļā Minhenē, Vācijā, Huawei Consumer Business Group iepazīstināja pasauli ar Huawei Mate 10 lite – jaunāko lite sērijas viedtālruni, kas apvieno jaudīgu viedtālruņa veiktspēju ar pirmajām Huawei viedtālrunī iestrādātajām dubultajām lēcām, kas atrodas gan tālruņa priekšpusē, gan aizmugurē.
Huawei tālrunī iestrādātais FullView displejs ir īpaši izstrādāts, lai spētu iet roku rokā ar lietotāja dinamisko dzīves veidu. Huawei Mate 10 lite ir radīts, lai sniegtu iespēju lietotājam pieredzēt jaunus veidus, kā piedzīvot, dalīties un tvert ikdienā svarīgos mirkļus.
Huawei Mate 10 lite sērijas tālruņi Latvijā būs pieejami no šī gada decembra un to cena pie izplatītājiem būs 369 eiro. Huawei Mate 10 lite sērijas tālruņi būs pieejami grafīta melnā (graphite black), zelta (prestige gold), un zilā (aurora blue) krāsā.
„Esam radījuši jaunu ierīci, kas apvieno visu, kas ir nepieciešams mūsdienu patērētājam. Viedtālruņa lietotājam ikdienā ir būtiski būt saskarsmē ar sev svarīgiem cilvēkiem, lai arī cik tuvu vai tālu tie atrastos. Tādēļ jaunā Huawei Mate 10 lite sērijas ierīce iepazīstina lietotāju ar vēl nepieredzētām inovācijām un to, kā spēcīga veiktspēja, stilīgs dizains un uzlabotas kameras funkcijas var tikt apvienotas vienā viedtālrunī,” atklāj Huawei Consumer Business Group vadītājs Fabio Jans.  
 
Pirmais Huawei FullView ekrāns
Huawei Mate 10 lite ir īpaši izstrādāts FullView 5.9 collu ekrāns ar 16:9 displeju, kā arī tam ir  83% ekrāna pret korpusu attiecība. Ierīce ir apveltīta ar 18:9 IPS displeju, kas nodrošina skaidru un košu attēlu skatīšanas pieredzi.
 
Huawei pirmais viedtālrunis ar dubultajām kameras lēcām gan priekšpusē, gan aizmugurē
Jaunajā viedtālrunī ir iestrādātas dubultās kameras lēcas, sniedzot vēl nebijušu attēlu uzņemšanas pieredzi, kā portretu, tā ainavu fotogrāfijai. 13MP/2MP viedtālruņa priekšējā kamera ir aprīkota ar īpašu Selfie Toning Flash zibspuldzes funkciju, kas ļauj uzņemt mākslinieciskus un dinamiskus attēlus. Savukārt, tālruņa aizmugurējā kamera apvieno 16MP un 2MP lēcas. Abas dubultās lēcas apveltītas ar bokē  jeb attēlu izpludināšanas funkciju, kas ļauj uzņemt mākslinieciskus attēlus pat vājā apgaismojumā.
 
Simetrisks dizains
Huawei Mate 10 lite sērijas viedtālruņa dizains ir veidots plūstošām tālruņa līnijām pārejot FullView displejā, kas veidojot maigas un izliektas līnijas, kas savienojas ar augstas kvalitātes materiāliem, kas izmantoti tālruņa izgatavošanā. Katra viedtālruņa detaļa – kameras, pirkstu nospiedumu sensors, USB ligzda, sensori un zibspuldze –  ir iestrādāti tālruņa priekšpusē un aizmugurē, padarot jauno ierīci gan  vizuāli pievilcīgu, gan arī intuitīvi ērtu lietošanai.
 
Lietotāja pieredzes pamatā tālruņa veiktspēja
Jaunajā Huawei Mate 10 lite sērijas viedtālrunī ir iestrādāts 8-kodolu Kirin 659 procesors, 4 GB operatīvā atmiņa (RAM) un  64 GB atmiņa. Jaunajā viedtālrunis tiek prezentēts ar EMUI, kas balstās uz Android 7 versiju, nodrošinot vienkāršu un plūstošu lietotāja pieredzi, izmantojot mašīnmācīšanās funkcijas, kas balstītas katra lietotāja uzvedībā. Aparatūras un programmatūras mijiedarbība nodrošina Huawei Mate 10 lite sērijas viedtālruņu 3,340 mAh  baterijas ilgnoturību. Tāpat arī viedtālrunī iestrādātais pirkstu nospiedumu sensors izmanto mašīnmācīšanās elementus, kas palīdz ar katru reizi pielāgot arī sensora atpazīšanas spēju.
Huawei Mate 10 lite sērijas viedtālruņos ir iestrādāta arī īpaši patentēta audio sistēma, kas ļauj piedzīvot vēl nebijušu video atskaņošanas un spēļu spēlēšanas pieredzi.

Ielādēt vēl rakstus, kuru autors ir  haker
Load More In 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Iesakām izlasīt

8 iemesli, kāpēc uzņēmumam nepieciešams digitālais mārketings

Digitālais laikmets ir ieviesis jaunu mārketinga formu uzplaukumu, un uzņēmumi, kas neizma…