Digital Freedom Festival sadarbībā ar starptautisko uzņēmēju, investoru un mentoru apvienību Rockstart no Nīderlandes rīkos konkursu, lai atrastu labākos mākslīgā intelekta (artificial intelligence) startup uzņēmējus reģionā. Konkursa uzvarētāji 2018. gada rudenī iegūs iespēju piedalīties fināla atlases kārtā pirmajā Rockstart Eiropas mākslīgā intelekta akceleratora programmā Nīderlandē.
Rockstart līdzdibinātājs un vadītājs Runs Teils (Rune Theill): “Mākslīgais intelekts un mašīnmācīšanās maina mūsu ikdienu un to, kā mēs uztveram milzīgus biznesa izaicinājumus. Akcelerācijas programma labākajiem startup ir domāta, lai dotu pieeju jauniem tirgiem, finansējumam, startup kopienai un zināšanām. Mūsu mērķis ir strādāt kopā ar tiem startup uzņēmējiem, kam ir plašas zināšanas par nozari un kuri saprot, kādas ikdienas dzīves problēmas var atrisināt ar mākslīgā intelekta palīdzību.”
Izturot pirmo atlases kārtu, startup uzņēmēji iegūs iespēju piedalīties Digital Freedom Festival Rockstart Pitch 28. novembrī un varēs prezentēt savu ideju vietējiem un starptautiskiem investoriem, medijiem un citiem festivāla apmeklētājiem. Savukārt investori, kuri apmeklēs Digital Freedom Festival, varēs piedalīties konkursa dalībnieku izvērtēšanas žūrijā.
Digital Freedom Festival līdzdibinātāja Dagnija Lejiņa: “Šī ir vēl viena lieliska iespēja startup uzņēmējiem sevi pieteikt plašākai pasaulei. Mākslīgais intelekts ir nedaudz biedējoša, tomēr saistoša nozare, uz kuru tiek liktas lielas cerības dažādu globālu problēmu risināšanai veselības aprūpes, transporta, enerģētikas u.c. jomās. Vēlamies jaunajiem startup dot globālu atspēriena punktu, savukārt investoriem, jaunas un perspektīvas investīciju iespējas.”
Visaugstāk novērtētais startup no 2018. gada oktobra pusgadu varēs pavadīt Nīderlandes pilsētā Hertogenbosā, strādājot roku rokā ar mentoriem un partneriem, piemēram, Jheronimus Datu zinātnes akadēmiju (JADS), ASV tehnoloģiju kompāniju NVIDIA, programmatūras izstrādātājiem Atlassian u.c.
Tāpat konkursā būs iespēja iegūt 20 000 eiro naudas balvu, 80 000 eiro netiešo finansējumu par biroja telpu īri un mentoru atbalstu, kā arī vairāk nekā 50 dažādu citu atbalsta rīku, kuru vērtība ir aptuveni 600 000 eiro.
Dalība konkursam jāpiesaka līdz š.g. 23. oktobrim, aizpildot pieteikuma anketu šeit. Finālisti (10-15 uzņēmumi) tiks paziņoti š.g. 3. novembrī.
Plašāka informācija par konkursu: http://ej.uz/gijk
Atgādinām, ka šogad Digital Freedom Festival ietvaros startup uzņēmumi varēs pieteikties arī pasaules ietekmīgākā akceleratora 500 Startups konkursam sēklas stadijas uzņēmumiem un biedrības Latvijas Biznesa enģeļu tīkls (LatBAN) konkursam pirms-sēklas (pre-seed) stadijas startup uzņēmumiem. Plašāk šeit: http://ej.uz/wamh

Ielādēt vēl rakstus, kuru autors ir  haker
Load More In 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Iesakām izlasīt

8 iemesli, kāpēc uzņēmumam nepieciešams digitālais mārketings

Digitālais laikmets ir ieviesis jaunu mārketinga formu uzplaukumu, un uzņēmumi, kas neizma…