Vadošais mobilo sakaru operators “Tele2”, esot inovatīvam uzņēmumam, ar šī gada septembri piedāvā iespēju par aktuālām “Tele2” vakancēm un uzņēmuma ikdienas dzīvi uzzināt caur lietotnes “Messanger” botu. Sarunas laikā potenciālajam darba ņēmējam tiek piedāvāta iespēja uzreiz nosūtīt savu kontaktinformāciju, kandidējot uz konkrētu vakanci. Jaunieviestais čata bots jeb čatbots Ieva ar interesentiem sarunājās caur Facebook “Tele2” lapu. Šī ir jauna tendence personālvadībā, ko Latvijā ieviesuši vien daži lielākie un progresīvākie darba devēji, tādējādi atvieglojot un modernizējot darbā pieteikšanās procesu.“Uzņēmumi arvien vairāk konkurē savā starpā par labākajiem darbiniekiem, tāpēc ieguvēji būs tie, kas spēs darbiniekus piesaistīt inovatīvos un neierastos veidos. Ievērojot jaunākās tendences personālvadības jomā, tagad arī “Tele2” ir starp tiem pasaules uzņēmumiem, kas ikdienas komunikācijai ievieš  čatbotu  kā darbinieku piesaistes rīku. Uzņēmuma kultūra padara mūs par nozares izaicinātājiem, meklēt jaunus risinājumus un attīstīt savu darbinieku potenciālu. Esam  vieni no pirmajiem, kas Latvijā ievieš šo tehnoloģiju un ticam, ka tādejādi varēsim  piesaistīt  līdzīgi  domājošus darbiniekus –  erudītus, radošus un uz inovācijām orientētus,“ stāsta Aija Bite-Ozere, Tele2 Personālvadības departamenta direktore.
Čatbots “Tele2” Facebook lapā darbojas kopš šī gada 1.septembra un sarunā ar to jau ir iesaistījušies vairāk nekā 300 interesentu, savukārt 58 potenciāli darba ņēmēji  ir iesūtījuši savu kontaktinformāciju tālākai saziņai ar Tele2 personāla atlases daļu. Papildu čatbotam, uzņēmums šobrīd strādā pie pilnīgi jauna darbinieku piesaistes un atlases procesa, kas būs balstīts uz mūsdienīgākajām tehnoloģijām, izmantojot jaunākās rekrutēšanas tendences. Tāpat pilnībā tiks mainīta arī darbinieka iepazīstināšana ar darbu programma.
Kopumā “Tele2” strādā 280 darbinieku. Uzņēmums ir viens no lielākajiem darba devējiem Latvijā pārdošanas speciālistu ziņā – gandrīz puse jeb 130 darbinieku strādā “Tele2” centros visā Latvijā un “Tele2” korporatīvo klientu apkalpošanas centrā “Tele2 Bizness”. “Tele2” šogad saņēmis arī Labklājības Ministrijas piešķirto Ģimenei draudzīga uzņēmuma statusu, jo tas kā atbildīgs darba devējs nodrošina motivējošu darba vidi, veicinot darbinieku izaugsmi, darba un brīvā laika līdzsvarošanu, kā arī organizē īpašus pasākumus savu darbinieku ģimenēm. “Tele2” šogad ieguvis arī sudrabu Ilgtspējas indeksā, saņemot atzinību par uzņēmuma darbības ilgtspēju un korporatīvās atbildības līmeni.
 Lai personīgi iepazītos ar čatbotu Ievu darbībā, nāc uz “Tele2” Facebook lapu, vai uzreiz iesaistes sarunā caur lietotni “Messanger”: https://www.messenger.com/t/IevanoTele2.

Ielādēt vēl rakstus, kuru autors ir  haker
Load More In 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Iesakām izlasīt

8 iemesli, kāpēc uzņēmumam nepieciešams digitālais mārketings

Digitālais laikmets ir ieviesis jaunu mārketinga formu uzplaukumu, un uzņēmumi, kas neizma…