Telekomunikāciju uzņēmums Baltcom, 12.septembrī, laida klajā nākamās paaudzes Interaktīvo TV 3.0, kas tās lietotāju pārsteigs ar modernu dizainu un vairākām jaunām interaktīvām funkcijām. Interaktīvās televīzijas platformu jau ir iespējams iegādāties komplektā ar Baltcom optiskā interneta pieslēgumu, Baltcom tīkla pārklājuma zonā.
Produkts izstrādāts sadarbībā ar starptautisku tehnoloģiju uzņēmumu SmartLabs LLC, tas veidots uz pasaulē pieprasīta televīzijas risinājuma bāzes ar vairākiem individuāliem programmatūras un platformas dizaina pielāgojumiem tieši Baltcom uzņēmumam. Baltcom valdes priekšsēdētājs Nicolas Boissin uzsver: “Šī brīža TV skatīšanās paradumi ir noteikuši jaunu televīzijas attīstības līmeni. Šobrīd mūsu produkts ir pats modernākais interaktīvās televīzijas risinājums Latvijā ar plašām mūsdienīgas televīzijas iespējām –  tajā pieejamas visas lietotāju jau iecienītās interaktīvās funkcijas, kā arī vairākas pavisam jaunas”.
Jaunā Baltcom interaktīvā televīzija ir īpaši pielāgota mūsdienu TV lietotāja vēlmēm un vajadzībām. Sekojot līdzi tehnoloģiju attīstībai un klientu pieprasījumam pēc daudzekrānu lietošanas funkcijas, jauno Baltcom interaktīvo televīziju ir iespējams lietot gan televizorā, gan ar aplikāciju kā interneta televīziju modernajās ierīcēs – viedtelefonos (Android, iOS) un planšetdatoros (Android, iOS).
Interaktīvā TV 3.0 piedāvā paplašināta satura izvēli – papildus līdzšinējiem vairāk kā 100 TV kanāliem, platformā integrēta arī tiešsaistes kino platforma Megogo, kura skatītājiem piedāvā plašāko filmu, multfilmu un seriālu satura izvēli oriģinālvalodās. Tāpat arī televīzijas lietotāji turpmāk, bez Baltcom speciālistu iesaistes, varēs abonēt citu kanālu paku vai papildus tematisko paku, veidot vairākus personalizētus profilus ar atšķirīgiem drošības iestatījumiem un lietot vienu pulti gan TV, gan dekodera pārvaldīšanai.
N.Boissin: “Mūsu mērķis jaunas televīzijas platformas izstrādē bija radīt ērti pārskatāmu,  viegli saprotamu un mūsdienīgu produktu, kuru, sekojot līdzi tehnoloģiju attīstībai un tendencēm, iespējams attīstīt arī turpmāk. Kopā ar pieredzējušajiem televīzijas platformas izstrādātājiem esam radījuši nākotnes produktu, kas sniedz izcilas kvalitātes pakalpojumu šodien”.
Baltcom Interaktīvo TV 3.0 iespējams iegādāties komplektā ar optiskā interneta pieslēgumu, Baltcom tīkla pārklājuma zonā.
 
Sīkāka informācija par jauno produktu pieejama šeit.

Ielādēt vēl rakstus, kuru autors ir  haker
Load More In 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Iesakām izlasīt

8 iemesli, kāpēc uzņēmumam nepieciešams digitālais mārketings

Digitālais laikmets ir ieviesis jaunu mārketinga formu uzplaukumu, un uzņēmumi, kas neizma…