Pasaules vadošais satelītu operators SES, kura viena no telestacijām atrodas arī Rīgā, demonstrēs virtuālās realitātes Virtual Reality (VR) video satura satelīta tiešraidi un Ultra HD izšķirtspējas kadru ātruma (High Frame Rate), kā arī jaunāko augsta dinamiskā diapazona ( High Dynamic Range standard)  HDR10+ pieredzi.
Virtuālās realitātes video tiešraide notiks Amsterdamā notiekošās mediju, izklaides un tehnoloģiju izstādes International Broadcasting Convention (IBC 2017) laikā, kas norisināsies no 15.- 19. septembrim un ir nozīmīgākais industrijas pasākums.
Virtuālās realitātes video tiešraides laikā, izstādes apmeklētāji SES stendā Amsterdamā, izmantojot speciālu virtuālās realitātes skatīšanās ierīci, pietuvinot un attālinot 360 grādu leņķa tiešraides panorāmas attēlu, varēs pilnībā izbaudīt Luksemburgas pilsētas centra klātbūtnes efektu.
SES virtuālās realitātes video tiešraidi veiks sadarbībā ar Berlīnes “Fraunhofer Heinrich Hertz Institute” (HHI), kura īpašā OmniCam-360 kamera nodrošina 360⁰ video. 10K x 2K panorāmas video no Luksemburgas pilsētas centra tiešraidē tiks pārraidīts no satelīta ASTRA 2E orbitālās pozīcijas 28.2 grādus uz austrumiem.
Savukārt 100 Hz High Frame Rate Ultra HD izšķirtspējas video saturs tiks pārraidīts no satelīta ASTRA orbitālās pozīcijas 19.2 grādus uz austrumiem sadarbībā ar LG, ATEME, France Televisions un 4-Ever. Video saturs ar ātras darbības ainām Ultra HD kvalitātē ar 100 Hz kadru ātrumu ļaus apmeklētājiem to uzskatāmi salīdzināt ar 50 kadru sekundē ātrumu, kas ir patlaban esošais TV pārraides standarts Eiropā.
Pirmā augsta dinamiskā diapazona ( High Dynamic Range standard) HDR10+ video satura Ultra HD satelīta pārraide pasaulē, izstādē tiks demonstrēta sadarbībā ar Samsung. HDR10+ ir jauns standarts augstajam dinamiskajam standartam High Dynamic Range (HDR), kas sniedz vēl nebijušu kontrastu, plašāku krāsu paleti un košumu, pietuvinot tādai uztverei kādas tās redzam reālajā dzīvē.
„SES sadarbojoties ar sadarbības un industrijas partneriem, turpina investēt jaunākajās tehnoloģijās, lai uzlabotu televīzijas skatīšanās pieredzi to tuvinot klātbūtnes efektam,” uzsver SES Video Jaunāko tehnoloģiju Viceprezidents Tomas Vrēde (Thomas Wrede), turpinot „ Es ar interesi gaidu piedzīvot un novērot to pieredzi, kuru izstādes apmeklētājiem sniegs Virtuālās Realitātes video pārraides tiešraide no Luksemburgas pilsētas centra, tāpat kā ātras kustības video skatīšanās pieredze ar kadru ātrumu 100 kadri minūtē, un protams jaunais kontrasta un krāsu diapazona standarts, ko sniedz HDR10+.”

Ielādēt vēl rakstus, kuru autors ir  haker
Load More In 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Iesakām izlasīt

8 iemesli, kāpēc uzņēmumam nepieciešams digitālais mārketings

Digitālais laikmets ir ieviesis jaunu mārketinga formu uzplaukumu, un uzņēmumi, kas neizma…