No šodienas tirdzniecībā Latvijā pieejams jaunākais Samsung viedtālrunis – Galaxy Note8. Tam ir vēl lielāks Infinity displejs, uzlabots S Pen irbulis, divu lēcu kamera un citas funkcijas, kas jauno viedtālruni padara par modernu un jaudīgu digitālo asistentu.
“Dati liecina, ka Latvijas un Baltijas valstu iedzīvotājiem ir liela interese par jaunajiem Galaxy Note8 – vēl pirms oficiālās tirdzniecības sākuma tika rezervēts teju par desmitdaļu vairāk ierīču nekā plānots,” saka Samsung Electronics Baltics Telekomunikāciju vadītājs Māris Ķikāns un piebilst, ka biežāk priekšroka tika dota klasiski melnajam modelim – to kā sev tuvāku izvēlējušies 7 no 10 jaunā viedtālruņa lietotājiem.


Viss, kas jāzina par jauno Galaxy Note8, apkopts astoņās piezīmēs:
Jaunajam Galaxy Note8 ir līdz šim lielākais ekrāns Galaxy Note sērijā un, pateicoties simetriski liektajām formām un plānajam korpusam, tas joprojām ērti iekļaujas plaukstā. 6,3 collu Infinity displejs nodrošina baudāmu video un fotogrāfiju skatīšanos un lieliski noder vairāku darbu vienlaicīgai veikšanai.
Pilnveidotais S Pen irbulis, kas ir viens no Note sērijai raksturīgākajiem aksesuāriem, ļauj ērti veikt piezīmes un kļūs par rīku jaunu izteiksmes veidu apgūšanai, piemēram, zīmēšanai un skicēšanai.
Kā mūsdienīga versija ierastajām līmlapiņām radīta iespēja piezīmes rakstīt tieši uz Always On displeja, neatbloķējot viedtālruni – piemēram, par veikalā nopērkamajiem produktiem vai izdarāmajiem darbiem.
Galaxy Note8 ir pirmais viedtālrunis ar divām 12MP aizmugurējām kamerām, kas aprīkotas ar optisko attēla stabilizāciju abām lēcām, lai attēli un video vienmēr būtu asi un izteiksmīgi.
Papildu Dex dokstacija Galaxy Note8 lietotājam sniedz ērtu datora lietošanas pieredzi. Viedtālruni pieslēdzot pie monitora, tastatūras un peles, viesnīcas vestibils vai lidostas atpūtas zona var kļūt arī par personīgo biroju.
Galaxy Note8 un tā S Pen irbulis ir novērtēti kā atbilstoši IP68 standartam – to darbību neietekmēs ne pēkšņa lietusgāze, ne putekļaina darba vide.
Jaunais Samsung viedtālrunis ir aprīkots ar biometriskās autentificēšanas iespējām (acs varavīksnenes skeneris, pirkstu nospiedumu skeneris, sejas atpazīšana), kā arī ar Samsung Knox aizsardzību aparatūrai un programmatūrai. Tādējādi ierīcē esošā darba un privātā informācija vienmēr tiks pasargāta.
Latvijā pieejamie Galaxy Note8 atbalsta divu SIM karšu funkcionalitāti, savukārt, lai saglabātu vēl vairāk attēlu, video un dokumentu, iebūvēto 64 GB atmiņu iespējams paplašināt līdz pat 256GB ar microSD karti.
Samsung Galaxy Note8 pieejams Latvijas vadošo mobilo sakaru operatoru veikalos un elektropreču tirdzniecības centros, kā arī Samsung veikalā tirdzniecības centrā Spice un SamsungShop.lv.

Ielādēt vēl rakstus, kuru autors ir  haker
Load More In 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Iesakām izlasīt

8 iemesli, kāpēc uzņēmumam nepieciešams digitālais mārketings

Digitālais laikmets ir ieviesis jaunu mārketinga formu uzplaukumu, un uzņēmumi, kas neizma…