Sestdien, 9.septembrī, Talsos aizvadīts xRace piedzīvojumu sacensību seriāla piektais sezonas posms. Greznā Ziemeļkurzemes pilsēta dalībniekiem sagādāja izaicinošus brīžus, orientējoties un cīnoties reljefa un dubļiem pārbagātajā apvidū. Nissan Skandi Motors Tautas distancē ilgi gaidītu uzvaru kopvērtējumā izcīnīja rīdzinieki “GO HARD OR GO HOME” komanda, bet Garmin Sporta distancē šoreiz uzvara “adidas adventure team” komandai.
Sacensībām neierasti šoreiz starta laiki tika dalīti, plkst. 10.00 startējot Garmin Sporta distances komandām, bet plkst. 12.00 uz startu devās Nissan Skandi Motors Tautas distance un Isostar Īsā distance. Sacensības ietvēra laivu posmu Vilkmuižas ezerā, biatlona šaušanas uzdevumu, kā arī Ceļotājs.com virvju uzdevumu, kā arī orientēšanos gan sarežģītākos mežu posmos, gan arī pilsētas lejās un kalnos. Neierastā iespēja ar sacensību kartēm iepazīties pirms starta ļāva izvairīties no distances laikā noguruma dēļ radītām kļūdām, bet izteiktais reljefs un dubļi nepalīdzēja distanci veikt ātrāk citos posmos.
Nissan Skandi Motors Tautas distancē ilgi gaidītu uzvaru vīriešu komandu konkurencē izcīnīja “GO HARD OR GO HOME” komanda, kas sacensību distanci veica nepilnās trīs ar pusi stundās. Otrajā vietā vīriešu komandās ierindojās “D8 Spēks”, bet trešie vīriešu komandu konkurence bija “TERRA TOPO” komanda. Jaukto komandu konkurencē izcils sniegums un uzvara “Riga Adventure Team – 2 koki un citi zvēri” komandai, kas kopvērtējumā ierindojās otrajā vietā Tautas distancē, tuvākos sekotājus – “Darba rezerves 2” komandu – pārspējot par desmit minūtēm, bet trešie jaukto komandu konkurencē bija “Reaktīvie Eži”. Starp sieviešu komandām labāko trijnieks šajā posmā – “Izkusties”, “steam IKŠĶILE” un “GARMIN” komanda. Uzņēmumu komandu konkurencē labākās trīs – “D8 Spēks”, “TERRA TOPO” un “Accenture Scavenger Hunters”.
Garmin Sporta distancē šoreiz iztrūka dažu spēcīgu Latvijas un Igaunijas komandu, bet cīņa par uzvarām bija ne mazāk izaicinoša. Pēc sešām distancē pavadītām stundām pirmo vietu distancē un vīriešu komandu konkurencē izcīnīja “adidas adventure team” (Uldis Žimants, Atis Krūmiņš, Alberts Jasāns), otrie vīriešu komandu konkurencē bija lietuviešu viesi – komanda “SPEEDWAY”, bet trešie – “VELUX/mySport”. Jaukto komandu konkurencē distanci visātrāk un nekļūdīgi veica “Foršais Briksnis” (Linda Krūmiņa, Edijs Šmits, Kārlis Prauliņš), izcīnot ceturto sezonas uzvaru grupā un nodrošinot arī uzvaru sezonas kopvērtējumā. Otrajā vietā un trešajā vietā attiecīgi “Dinamīts” un “xteam IKŠĶILE” komandas. Starp uzņēmumu komandām labāko trijnieks – “adidas adventure team”, “VELUS/mySport” un “OPEL”.
Īsajā distancē ģimeņu komandu konkurencē nepilnās 2 stundās distanci pieveica komanda “Kobra 007”, otrajā vietā ģimeņu komandu konkurencē ierindojās “Nejaukais Mēs”, bet trešie – “2M” komanda. Draugu komandu konkurencē uzvaru izcīnīja “Karsts” komanda, kur piedalījās Kārlis Linde un Laura Pundure.
Sezonas noslēdzošais posms un kopvērtējuma apbalvošana norisināsies 7.oktobrī Līgatnē. Šajā posmā arī paredzams dalītais starts visām distancēm, kā arī ikviens būs aicināts piedalīties noslēguma pasākumā pēc sacensībām. Šajā posmā visas uzņēmumu komandas saņems labāko bilžu atlases kolāžu ar bildēm no komandas piedzīvojumiem sezonas laikā. Sacensības atbalsta Talsu novads, Skandi Motors, Nissan, Garmin, Isostar, Gandrs, Ceļotājs, Vitamax, RedBull, Hanzas Maiznīca, SLO, Vitamin Performance un LGK atrakcijas.

Ielādēt vēl rakstus, kuru autors ir  haker
Load More In 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Iesakām izlasīt

8 iemesli, kāpēc uzņēmumam nepieciešams digitālais mārketings

Digitālais laikmets ir ieviesis jaunu mārketinga formu uzplaukumu, un uzņēmumi, kas neizma…