Eiropas lielākajā tehnoloģiju izstādē IFA 2017, Berlīnē, Huawei Consumer Business Group iezīmēja jaunu ēru viedtālruņu inovāciju pasaulē. Huawei Consumer Business Group izpilddirektors Ričards Ju  (Richard Yu) prezentācijas laikā atklāja Huawei vīziju par mākslīgā intelekta nākotni, kas tiks iedibināta līdz ar Kirin 970 procesora ieviešanu. Ar jauna procesora ienākšanu Huawei piedāvā jaunu mākslīgā intelekta pieredzi, kas radīta savienojot mākoņu risinājumu spēku ar mākslīgā intelekta darbības ātrumu un responsivitāti, pilnībā izmainot veidu, kā mēs mijiedarbojamies ar ierīcēm.
„Lūkojoties nākotnē viedtālruņu jomā, mēs atrodamies jaunas, aizraujošas ēras sākumā,” atklāj Huawei Consumer Business Group izpilddirektors Ričards Ju. „Mobilais mākslīgais intelekts  = ierīces mākslīgais intelekts +  mākoņu risinājumu mākslīgais intelekts. Huawei ir apņēmies esošās gudrās ierīces attīstīt par inteliģentām ierīcēm, iebūvējot tajās end-to-end tipa spējas, kas atbalstītu koordinētu čipu, ierīču un mākoņu risinājumu attīstību. Mūsu mērķis ir nodrošināt labāko lietotāju pieredzi. Kirin 970 procesors ir pirmais no virknes jauninājumu, kas piešķirs mūsu ierīcēm spēcīgas mākslīgā intelekta iezīmes, kam līdzīga piedāvājuma tirgū nebūs.”
Gadu gaitā mākoņu risinājumu mākslīgais intelekts ir piedzīvojis strauju attīstību, taču lietotāju pieredzē tam vēl arvien ir bijusi vieta izaugsmei, to starpā jautājumiem, kas saistīti ar latentumu, stabilitāti un privātumu. Mākoņu risinājumu mākslīgais intelekts un ierīcē iestrādātais (On-Device) mākslīgais intelekts var darboties, savstarpēji papildinot viens otru. Ierīcē iestrādātajam mākslīgajam intelektam piemīt spēcīgas izpētes spējas, kas radītas, lai izprastu cilvēku un palīdzētu tam. Iestrādātie sensori ir spējīgi radīt lielu daudzumu reāllaika, īpaši scenārijam izstrādātu un personalizētu datu. Pateicoties jaudīgām mikroshēmu apstrādes iespējām, ierīces būs vairāk spējīgas izzināt lietotāja vajadzības, nodrošinot personalizētus un viegli pieejamus pakalpojumus.
Kirin 970 procesors ir veidots ar astoņu kodolu centrālo procesoru, kā arī jaunās paaudzes divpadsmit kodolu grafisko procesoru. Tas ir radīts, izmantojot 10nm tehnoloģiju, savukārt mikroshēma sastāv no 5,5 miljardiem tranzistoru uz vienu cm².  Huawei jaunais flagmanis Kirin 970, ir pirmā Huawei radītā mākslīgā intelekta skaitļošanas platforma, kas ietver īpaši veidotu neitronu procesoru (NPU). Salīdzinot ar četrkodolu Cortex-A73 procesoru, Kirin 970 jaunā skaitļošanas sistēma nodrošina līdz pat 25x veiktspēju ar 50x lielāku efektivitāti. Citiem vārdiem, Kirin 970 procesors spēs veikt identiskus skaitļošanas uzdevumus ātrāk, taču patērējot daudz mazāk jaudas. Salīdzinošā attēla atpazīšanas testā Kirin 970 procesors bija spējīgs apstrādāt 2000 attēlus minūtē, kas ir daudz ātrāk nekā citas tirgū esošās mikroshēmas.
Attīstība mākslīgā intelekta nozarē prasa arī izmaiņu ieviešanu visā vērtību sistēmā, to starpā iekļaujot pieredzi un atsauksmes no desmitiem miljonu izstrādātāju un simtiem miljonu lietotāju. Huawei pozicionē Kirin 970 procesoru kā atvērtu platformu mobilā mākslīgā intelekta nozarē, šo mikroshēmu padarot pieejamu arī izstrādātājiem un partneriem, kuri var piedāvāt jaunus un inovatīvus pielietojumus inovatīvā procesora spējām.

Ielādēt vēl rakstus, kuru autors ir  haker
Load More In 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Iesakām izlasīt

8 iemesli, kāpēc uzņēmumam nepieciešams digitālais mārketings

Digitālais laikmets ir ieviesis jaunu mārketinga formu uzplaukumu, un uzņēmumi, kas neizma…