70% Rīgas un Pierīgas autovadītāju vecumā no 20 līdz 50 gadiem uztraucas par savas privātās un/vai darba automašīnas drošību pilsētā, liecina automašīnu koplietošanas kompānijas Carguru sadarbībā ar pētījumu kompāniju TNS šovasar veiktā aptauja.  
Aptaujā noskaidrots, ka visvairāk iedzīvotāji uztraucas par to, ka automašīnai tiks nodarīti bojājumi (80%), vairāk kā puse respondentu uztraucas, ka automašīna var tikt apzagta (54%), savukārt 47% aptaujāto uztraucas, ka iekļūs ceļu satiksmes negadījumā.
Tai pat laikā 16% aptaujāto ir norādījuši, ka neuztraucas par savas automašīnas drošību pilsētā, kā galvenos iemeslus minot  to, ka pilsētā ir droši pārvietoties ar automašīnu (54%) un ka automašīna ir apdrošināta (49%). Salīdzinoši retāk (10%) autovadītāji kā iemeslu norādījuši to, ka automašīna ir veca, tai ir neliela vērtība.
”Automašīna cilvēkam ir ne tikai pārvietošanās līdzeklis, tas ir īpašums, kura iegādei ir tikuši tērēti vērā ņemami līdzekļi, atbilstoši katra paša finansiālajām iespējām. Tāpēc ir tikai saprotams, ka par savu automašīnu iedzīvotāji uztraucas tik pat ļoti, kā par jebkuru tiem piederošu mantu. Izmantojot Carguru daļu no šīm raizēm var aizmirst. Un tas ir vēl viens papildu pluss tiem daudzajiem ieguvumiem, ko sniedz automašīnu koplietošanas servisu izmantošana,” skaidro Vladimirs Reskājs, Carguru idejas autors un uzņēmuma vadītājs.
Pētījums tika veikts no 2017. gada 18.–21. jūlijam, aptaujājot Rīgas un Pierīgas iedzīvotājus – autovadītājus vecumā no 20 līdz 50 gadiem. Kopumā iegūti 608 respondentu viedokļi, izmantojot tiešsaistes intervijas.
Carguru ir Latvijā pirmais automašīnu koplietošanas (carsharing) pakalpojums. Automašīnu koplietošana ir īslaicīga automašīnas noma, maksājot tikai par laiku, kad automašīna tiek izmantota. Servisa darbības princips ir vienkāršs – Google Play vai App Store veikalā lejupielādējot  Carguru lietotni un reģistrējoties pakalpojumam, lietotājs var veikt īslaicīgu automašīnas nomu, maksājot tikai par auto lietošanas laiku.

Ielādēt vēl rakstus, kuru autors ir  haker
Load More In 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Iesakām izlasīt

8 iemesli, kāpēc uzņēmumam nepieciešams digitālais mārketings

Digitālais laikmets ir ieviesis jaunu mārketinga formu uzplaukumu, un uzņēmumi, kas neizma…