Aizvadītajā nedēļā Hannoverē prezentēts Volkswagen California XXL dzīvojamo automobiļu prototips. Modelis, kam par pamatu ņemta Crafter riteņu garenbāze un fiksēts jumta pamats, ir aprīkots ar augsto jumtu, virtuvi un vannasistabu, un tas sniedz ieskatu Crafter dzīvojamo automobiļu nākotnē.
 
Dzīvojamais auto ceļotājiem
Jau desmitiem gadu pieredzējušu ceļotāju sirdis ir iekarojis Volkswagen Bulli, piedāvājot sistemātiski pārdomātu un ļoti daudzpusīgu salonu. Tagad piedāvājumu ceļotājiem papildina jaunais un paplašinātais Crafter ar lielo autovadītāja palīgsistēmu klāstu, ērto vadāmību un mazo degvielas patēriņu un unikālo iespēju pārvērst California par lielāka izmēra dzīvojamo automobili, vēl vairāk izkopjot tā lieliskās īpašības.
California XXL konceptautomobilis ir vēl nobriedušāks pasaules apceļotājs. Inovatīvā automobiļa virsbūve un salona izkārtojums piedāvā daudz vietas California XXL iekšpusē, tostarp ērtu gultu, kas ir aptuveni 2 metrus gara. Papildus tam plaša atdalīta dzīvojamā telpa piedāvā pārsteidzošu kustības brīvību. Daudz vietas nodrošina arī aizmugurējais sēdeklis un priekšējie sēdekļi, kurus var pagriezt par 180 grādiem. Auto ir veidots ar nolūku un ir ļoti pārdomāts – California piedāvā virtuvi, kurā ir plīts ar diviem riņķiem, ledusskapis, izlietne un izvelkama galda virsma. Pateicoties spēkrata lielajiem izmēriem, komfortu uzlabo pārdomāti veidota vannasistaba ar dušu un labierīcībām.
 
Izmēros liels, taču dinamisks
Neraugoties uz saviem izmēriem, California XXL kustas uz priekšu visnotaļ viegli. Prezentēts auto pieredzējušiem ceļotājiem – Volkswagen California XXL ar augsto jumtu, virtuvi un vannasistabu
Auto garums ir 2,9 metri, taču aerodinamika (tostarp īpaši robojumi pilnībā pārstrādātajā augstajā jumtā) nodrošina, ka frontālās pretestības koeficients ir tāds pats, kā plaši pieprasītajai Crafter modeļu sērijai.
Plašāka informācija par jauno California XXL konceptautomobili būs pieejama tā pasaules pirmizrādes ietvaros: tā atklāšana paredzēta Caravan Salon izstādē Diseldorfā, kas norisināsies no 26. augusta līdz 3. septembrim.

Ielādēt vēl rakstus, kuru autors ir  haker
Load More In 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Iesakām izlasīt

8 iemesli, kāpēc uzņēmumam nepieciešams digitālais mārketings

Digitālais laikmets ir ieviesis jaunu mārketinga formu uzplaukumu, un uzņēmumi, kas neizma…