Audi Sport, Audi Latvija un FIA pasaules rallijkrosa čempionvienība EKS aicina ielūkoties Latvijas posma aizkulisēs, pavadot neaizmirstamu nedēļas nogali kopā ar Matiasu Ekstremu – EKS komandas īpašnieku un 2016. gada čempionu, Tomasu Heikinenu, kā arī vienu no veiksmīgākajiem Latvijas sacīkšu braucējiem Reini Nitišu. Rallijkrosa Latvijas posms Biķernieku trasē Rīgā norisināsies no 15. līdz 17. septembrim.
Kas jādara, lai pieteiktos? Vispirms Tev jābūt aizrautīgam autosporta fanam un entuziastam, jāpārvalda angļu valoda, jābūt radošam, kā arī jāizpilda vienkārši konkursa nosacījumi:   

  1. Izvēlies vienu draugu, kurš ir tikpat kaislīgs autosporta fans un ar kuru kopā vēlies doties šajā unikālajā piedzīvojumā;
  2. Pastāsti mums, kāpēc tieši jūs vislabāk iederaties EKS komandā. Tev un Tavam draugam nav obligāti jābūt mehāniķiem vai jāpārzina auto uzbūve, bet noteikti centies atrast kaut ko īpašu, kas jūs atšķir no pārējiem pretendentiem;
  3. Izvēlies sev tuvāko no sešām konkursa vietnē minētajām EKS komandas profesijām.  

 
Neaizmirsti pieteikumam pievienot bildi vai video, kur esi kopā ar draugu. Pieteikumus pieņemsim no 15. augusta līdz 7. septembrim.
Kā tiks noteikts uzvarētājs? Aicini savus draugus un paziņas ielūkoties konkursa lapā un spiest “like” – uzvarētāju noteiks “tautas” balsojums. Ja Tavs pieteikums saņems visvairāk balsu, tad atliks tikai sagaidīt zvanu no Matiasa Ekstrema.
EKS komanda kopā ar Audi Sport uzvarētājam segs ceļa un dzīvošanas izdevumus, nodrošinās EKS komandas oficiālo formu un piekļuvi tam, ko var saņemt vien rallijkrosa čempionāta dalībnieki. Ja Tev ir pieredze un pārzini Audi spēkratus, tad varēsi arī aktīvi piedalīties Audi S1 EKS RX SupercarEKS komandas automobiļu apkopē.
Ja esi gatavs iesaistīties cīņā par ekskluzīvu  pieredzi un neaizmirstamām emocijām, dodies uz konkursa lapu un piesakies: http://www.eks-audisportexperience.com/latvia2017/

Ielādēt vēl rakstus, kuru autors ir  haker
Load More In 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Iesakām izlasīt

8 iemesli, kāpēc uzņēmumam nepieciešams digitālais mārketings

Digitālais laikmets ir ieviesis jaunu mārketinga formu uzplaukumu, un uzņēmumi, kas neizma…