LG Electronics (LG) OLED televizoru Eiropas Attēlveidošanas un skaņas asociācija (EISA) jau sesto gadu pēc kārtas atzinusi par labāko OLED televizoru. Šī gada EISA OLED TV 2017 – 2018 balvas ieguvējs LG OLED televizors (modelis OLED65E7) saņēmis augstu atzinību par tā nevainojamo attēla kvalitāti un plašajiem skatīšanās leņķiem. Tāpat EISA žūrija uzslavējusi šo premium televizoru par tā atbalstu gan HDR 10, gan Dolby Vision™, kas nodrošina kinoteātra kvalitātes skaņu.
Arī LG SUPER UHD televizors (modelis 55SJ850V) saņēmis EISA LCD TV 2017 – 2018 balvu par tā bagātīgajām, precīzajām krāsām un plašajiem skatīšanās leņķiem, ko piedāvā LG Nano Cell™ tehnoloģija, papildus tam atzinību guvusi arī intuitīvā webOS 3.5 lietotāju saskarne. Šis televizors arī ir aprīkots ar LG Active HDR tehnoloģiju, kas optimizē katru ainu, lai radītu reālistisku skatīšanās pieredzi no jebkura leņķa.
Savukārt LG Sound Bar (modelis SJ9) saņēmis EISA Soundbar 2017 – 2018 balvu par tā eleganto dizainu un dzidro skaņu, ko galvenokārt nodrošina Dolby Atmos tehnoloģija. Pateicoties Dolby Atmos, skaņas var rasties no jebkuras vietas trīsdimensiju telpā, pat no punkta virs klausītāja, nodrošinot iespaidīgu, pilnvērtīgu skanējumu.
„LG izsaka pateicību EISA žūrijas locekļiem par atkārtoti pausto atzinību mūsu darbam pie modernajām OLED tehnoloģijām, kā arī mājas izklaides iekārtām. Mūsu OLED televizori turpinās būt līderi premium televizoru tirgū ar produktiem, kas saņēmuši atzinības par modernām tehnoloģijām, lielisku skaņas kvalitāti un pirmšķirīgu dizainu,” uzsver LG Home Entertainment Company prezidents Braiens Kvons.
Prestižos EISA apbalvojumus ik gadu piešķir īpaša žūrija, kuru veido vadošie nozares žurnālu redaktori no 20 Eiropas valstīm, ASV un Austrālijas. Žūrija izvērtē novatoriskus produktus par to tehnoloģiskajām iespējām, dizainu un inovācijām.
Izstādes IFA apmeklētāji tiek aicināti apmeklēt LG stendu Messe Berlin 18. zālē no 1. līdz 6. septembrim, lai personīgi iepazītos ar LG jaunākajiem OLED televizoriem un audio sistēmām.

Ielādēt vēl rakstus, kuru autors ir  haker
Load More In 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Iesakām izlasīt

8 iemesli, kāpēc uzņēmumam nepieciešams digitālais mārketings

Digitālais laikmets ir ieviesis jaunu mārketinga formu uzplaukumu, un uzņēmumi, kas neizma…