Tā kā tuvojas IFA 57. tirdzniecības izstāde, Philips monitoru zīmola licencēšanas partneris MMD gatavojas demonstrēt ievērojamu displeju jauninājumu piedāvājumu. Izstādes 22. zālē apmeklētājiem būs iespēja ieraudzīt plašo Philips izliekto displeju klāstu, pieredzēt augsta dinamiskā diapazona (HDR) tehnoloģiju spēku labākam kontrastam un krāsām kā jebkad iepriekš, nākotnes izšķirtspēju ar 8K skaidrību, kā arī iespaidīgu displeju piedāvājumu profesionāļiem.

Forma, krāsa un izklaide

2017.-2018. gada Philips monitoru kolekcija skaidri parāda apņemšanos veidot izliektu dizainu un neatkārtojamu krāsu reprodukciju. IFA 2017 izstādē izliekto modeļu izmēri būs diapazonā no 27 līdz 49 collām. Tomēr šie monitori neizceļas tikai ar savu formu, tiem ir neskaitāmas funkcijas, kas nodrošinās arī vienreizēju krāsu pieredzi – mūsu stendā būs pieejami Ultra Wide-Color tehnoloģijas, kvantu punkta un HDR modeļi.
Īpaši pievilcīgas būs multi-ekrānu izklaides sadaļas ar trīs 32 collu izliektajiem Philips monitoriem katrā, kam būs kvantu punktu un Ambiglow elementi, kas ļaus apmeklētājiem pirmajiem izbaudīt jaunu attēlā iedziļināšanās pakāpi.
Vēl viens aizraujošs skats pavērsies 43 collu izklaides un vairākuzdevumu sadaļās ar fantastisku elementu kopumu – 4K izšķirtspēja, HDR, Adobe RGB un USB dokošanas funkcija jeb izcila vispusīga mājas izklaide.

Ielādēt vēl rakstus, kuru autors ir  haker
Load More In 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Iesakām izlasīt

8 iemesli, kāpēc uzņēmumam nepieciešams digitālais mārketings

Digitālais laikmets ir ieviesis jaunu mārketinga formu uzplaukumu, un uzņēmumi, kas neizma…