Izskatās, ka arī ”Amazon” plāno iesoļot elektroniskās saziņas lauciņā. Uzņēmums sācis izstrādāt jaunu projektu ”Anytime”, kas būšot ”Whatsapp” konkurents.

”Amazon” paziņojis, ka ”Anytme” būs tādas pašas funkcijas kā ”Whatsapp”, taču ar dažādām jaunām lietām. Piemēram, iespēju pasūtīt ēdienu grupas sarakstē, maksāt rēķinus, kā arī veikt video zvanus ar dažādām papildinātās realitātes maskām un filtriem.

”Amazon” sācis iztaujāt savus klientus, kādas funkcijas tiem varētu šķist svarīgas. Apkopjot šo informāciju, attiecīgi tiks ieviests tas, ko vairums cilvēku būs vēlējušies.

Vēl gan nav skaidrs, cik tālā izstrādes stadijā ”Anytime” ir nonācis. Zināmas vien dažas lietas, piemēram, tas saņems ”end-to-end encryption” drošības sistēmu, iespēju sarakstīties datora versijā, kā arī kontaktos varēs pievienot lietotājus tikai ar tā lietotājvārda palīdzību, neatklājot savu tālruņa numuru.

Šis gan nav pirmais ”Amazon” sociālo mediju projekts, jo uzņēmumam pieder arī tiešsaistes video straumēšanas serviss ”Twitch”.

Amazon Anytime AFTVNews image

Izmantotie resursi: http://www.businessinsider.com

Ielādēt vēl rakstus, kuru autors ir  haker
Load More In 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Iesakām izlasīt

8 iemesli, kāpēc uzņēmumam nepieciešams digitālais mārketings

Digitālais laikmets ir ieviesis jaunu mārketinga formu uzplaukumu, un uzņēmumi, kas neizma…