Vasara tradicionāli ir laiks, kad izbaudīt aizraujošu atpūtu kopā ar draugiem, ļaujoties neaizmirstamiem piedzīvojumiem, tostarp – apmeklējot festivālus. Mobilo sakaru operatora BITE tehnoloģiju eksperti apkopojuši informāciju par pieciem festivālu un brīvdabas atpūtas cienītājiem īpaši noderīgiem “gadžetiem”.
Festivālu kultūra Latvijā strauji attīstās – pasākumu skaits ar katru gadu pieaug, tāpēc savai gaumei atbilstošāko plašajā piedāvājumā var atrast ikviens, ieskaitot īstenus melomānus, romantiķus, kā arī aktīvās un atpūtas cienītājus. Ne velti saskaņā ar “Kantar TNS” šā gada jūnijā veiktās aptaujas datiem šovasar kādu festivālu plāno apmeklēt ceturtā daļa Latvijas ekonomiski aktīvo iedzīvotāju vecumā no 18 līdz 55 gadiem.
Viens no galvenajiem priekšnoteikumiem, lai festivālā pavadītais laiks tiktu vērtēts ar lielu “plus” zīmi, ir lieliska kompānija. Zinātāji lēš, ka nenāk par ļaunu apbruņoties arī ar gumijas zābakiem un lietusmēteli gadījumiem, kad izvēlētā festivāla programma šķiet saistoša arī lietus dieviem, tāpēc tie nolemj ierasties neaicināti. Taču BITE tehnoloģiju eksperti iesaka līdz ar citām festivāla laikā noderīgām lietām ielikt somā arī kādu no pieciem “gadžetiem”, kas ļaus nodrošināt īpaši krāšņu un aizraujošu pasākuma baudīšanas pieredzi.

Ielādēt vēl rakstus, kuru autors ir  haker
Load More In 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Iesakām izlasīt

8 iemesli, kāpēc uzņēmumam nepieciešams digitālais mārketings

Digitālais laikmets ir ieviesis jaunu mārketinga formu uzplaukumu, un uzņēmumi, kas neizma…