Vadošais mobilo sakaru operators “Tele2” aicina ikvienu izmantot iespēju iepazīties ar 4G auto, kas pārvietojas interneta ātrumā. No 22. – 28.jūnijam auto ar unikālo vadības sistēmu varēs aplūkot “Galerijā Centrs”, savukārt no 3. – 9.jūlijam tas atradīsies t/p “Alfa”. Šis ir pasaulē pirmais un, iespējams, arī vienīgais šāda veida automobilis, kura ātrumu nosaka internets, nevis autovadītājs.
www.haker.lv klātienē izmēģināja automobiļa iespējas un noskaidroja, kā tas darbojas. Detalizēta reportāža ŠEIT.
“Tele2” radīja 4G auto, lai interesantā un radošā veidā parādītu sava plašā mobilā interneta tīkla iespējas Latvijas teritorijā. Tāpēc “Tele2” izaicināja “KaralisTE” vadītājus Martu Selecku un Gustavu Terzenu  kopā ar “Tele2” radiotīkla plānošanas vadītāju Arti Apini piedalīties “4G Ekspedīcijā”. Tā devās ceļā ar 4G auto, divās aizraujošās un piedzīvojumu pilnās dienās šķērsojot Latviju pašizvēlētā maršrutā no Dagdas līdz Jūrkalnei, un guva apstiprinājumu par 4G tīkla pieejamību.
Automobiļa vadības sistēmu, ko kontrolē internets, nevis auto vadītājs, izstrādāja “Tele2” sadarbībā ar inženieriem, un tā nemitīgi analizē konkrētajā vietā pieejamo 4G interneta lejupielādes ātrumu. Borta dators konvertē izmērīto interneta ātrumu no megabitiem sekundē uz kilometriem stundā, un attiecīgi automobiļa motora vadības bloks pēc saņemtās informācijas liek attīstīt noteiktu ātrumu.
Plašāk par  4G auto, Ekspedīciju un tās piedzīvojumiem varat uzzināt šeit: https://www.tele2.lv/ekspedicija/

 

Ielādēt vēl rakstus, kuru autors ir  haker
Load More In 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Iesakām izlasīt

8 iemesli, kāpēc uzņēmumam nepieciešams digitālais mārketings

Digitālais laikmets ir ieviesis jaunu mārketinga formu uzplaukumu, un uzņēmumi, kas neizma…