Elegants, ietilpīgs un komforfartabls – Fiat Tipo ekonomisko modeļu klāstu ir papildinājušas divas jaunas versijas – hečbeks un universālis, kas tika prezentētas aprīļa sākumā Starptautiskajā auto industrijas izstādē “Auto 2017” Rīgā. Latvijā debitējošās Fiat Tipo jaunās versijas nodrošina plašāku izvēli tiem, kuri ikdienas dzīves situācijām meklē ekonomisku un pielāgojamu automobili.
„Pagājušajā gadā debitējušais Fiat Tipo sedans ir guvis panākumus biznesa klientu vidū kā patēriņa ziņā racionāls un vienlaikus reprezentatīvs automobilis. Fiat Tipo ar divām jaunajām versijām, gūstot apbalvojumus par savu praktiskumu, kļuvis vēl universālāks un sniedz vēl lielāku gandarījumu plašā vajadzību spektrā. Izceļoties jauno automobiļu vidū ar ļoti konkurētspējīgu cenu, Fiat Tipo, neapšaubāmi, ir jāgūst simpātijas autobraucēju vidū,” stāsta Andris Sivickis, SIA Autobrava valdes loceklis un direktors.
Jaunās Fiat Tipo versijas ir orientētas uz ģimeņu, jaunlaulāto un gados jaunu klientu vajadzībām, kuri meklē daudzpusību un maksimālas priekšrocības par pievilcīgu cenu. Tajā pašā laikā divas jaunas aprīkojuma pakotnes – Business Easy un Business – spēs piedāvāt vēl vairāk noderīgu funkciju biznesa klientiem.

Ielādēt vēl rakstus, kuru autors ir  haker
Load More In 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Iesakām izlasīt

8 iemesli, kāpēc uzņēmumam nepieciešams digitālais mārketings

Digitālais laikmets ir ieviesis jaunu mārketinga formu uzplaukumu, un uzņēmumi, kas neizma…