Vadošais mobilo sakaru operators “Tele2” iesācis gadu ar spēcīgiem darbības rezultātiem un sasniegumiem. Šī gada pirmajā ceturksnī uzņēmums palielinājis apgrozījumu par 7%, sasniedzot 26,7 miljonus eiro. Savukārt jaunākais SPRK Elektronisko sakaru kvalitātes pārskats[1] apliecina, ka “Tele2” izvirzījies līderpozīcijās un šobrīd nodrošina ātrāko mobilo internetu Latvijā.

“Pērno gadu noslēdzām ar pēdējo gadu labākajiem darbības rezultātiem, un arī šī gada sākumā turpinām uzrādīt ievērojamu izaugsmi. Jaunākie SPRK mērījumi apliecina, ka esam līderis trijos klientiem būtiskākajos mobilo sakaru pakalpojumu kvalitātes parametros – nodrošinām labāko runas pārraides kvalitāti, kā arī plašāko 4G pārklājumu un vidēji lielāko mobilā interneta lejupielādes ātrumu Latvijā,” stāsta Valdis Vancovičs, “Tele2” valdes priekšsēdētājs.

“Šos panākumus esam uzbūvējuši uz stipra pamata un turpināsim attīstīt mūsu klientiem šobrīd būtiskākās mobilo sakaru jomas – palielināt tīkla jaudu atbilstoši mūsu klientu vajadzībām, būvējot gan jaunas 4G bāzes stacijas, gan attīstot 4G+ un 4G++ tehnoloģijas. Jau šobrīd mūsu klientiem daudzās Latvijas pilsētās pieejamais mobilā interneta ātrums sasniedz līdz pat 100 Mbit/s, savukārt, pēc SPRK mērījumiem, esam vienīgais mobilo sakaru operators Latvijā, kas jau vairākās vietās saviem klientiem nodrošina mobilā interneta ātrumu virs 100 Mbit/s.  Rūpēsimies, lai šādu vietu Latvijā būtu arvien vairāk,” piebilst V.Vancovičs.

2017.gada pirmajā ceturksnī “Tele2” apgrozījums sasniedza 26,7 miljonus eiro, kas ir par 7% vairāk nekā 2016.gada pirmajos trīs mēnešos. “Tele2” peļņa no pamatdarbības jeb EBITDA* sasniedza 9,2 miljonus eiro, pieaugot par 24%, salīdzinot ar 2016.gada pirmo ceturksni, un EBITDA rentabilitātes rādītājs šī gada pirmajos 3 mēnešos bija 34,6%, kas ir viens no augstākajiem rentabilitātes rādītājiem nozarē pēdējo gadu laikā un ļauj droši raudzīties uz “Tele2” attīstību arī turpmāk.

“Tele2” ir Baltijā modernākais mobilo sakaru tīkls, kas nodrošina augstāko sakaru kvalitāti, kā arī ātrākos jaunākās paaudzes 4G, 4G+ un 4G++ pakalpojumus. “Tele2” 4G+ tīkls  šobrīd ir pieejams 26% iedzīvotāju 44 apdzīvotās vietās visā Latvijā, savukārt Rīgā, Jūrmalā, Rēzeknē, Daugavpilī un Ventspilī jau darbojas “Tele2” 4G++ tīkls, nodrošinot šobrīd pasaulē ātrāko mobilo internetu augošajam mobilā interneta klientu skaitam un patēriņam.

*EBITDA – peļņa pirms procentiem, nodokļiem, nolietojuma un amortizācijas.

[1] SPRK Elektronisko sakaru pakalpojumu kvalitātes pārskats par 2016.gadu: https://www.sprk.gov.lv/uploads/doc/KVALITATESPARSKATS2016.pdf

Ielādēt vēl rakstus, kuru autors ir  haker
Load More In 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Iesakām izlasīt

8 iemesli, kāpēc uzņēmumam nepieciešams digitālais mārketings

Digitālais laikmets ir ieviesis jaunu mārketinga formu uzplaukumu, un uzņēmumi, kas neizma…