LG Electronics (LG) aprīlī uzsāk savu jauno 2017. gada televizoru modeļu pārdošanu Latvijā. Lietotāji, uzlabojot savu televizora skatīšanās pieredzi, varēs izvēlēties no plaša premium SUPER UHD un 4K UHD televizoru modeļu klāsta ar ekrānu izmēriem no 86 collām (218 cm) līdz 43 collām (109 cm). Visi 2017. gada televizoru modeļi tiek piedāvāti ar uzņēmuma populārās Smart TV platformas jaunāko versiju webOS 3.5.
Visi premium SUPER UHD televizori aprīkoti ar Nano Cell tehnoloģiju, kas nodrošina reālistiskākos attēlus, kādi šobrīd iespējami, radot augsti niansētas, precīzas krāsas un plašus skatīšanās leņķus. Nano Cell uzlabo ekrānā attēloto krāsu skaidrību, samazina krāsu izbalēšanas un attēla nestabilitātes gadījumus, kā arī citas krāsu degradācijas problēmas. Nano Cell tehnoloģija arī samazina gaismas atspīdēšanu uz ekrāna, lai saglabātu augstu attēla kvalitāti pat tad, kad ekrānu aptver intensīvs apkārtējais apgaismojums.
Visi LG SUPER UHD televizoru modeļi piedāvā Active HDR ar Dolby Vision, ļaujot baudīt vairākus HDR formātus, tostarp Dolby Vision™, HDR10 un Hybrid Log Gamma (HLG), nodrošinot piekļuvi pilnam HDR satura spektram. LG televizori var lepoties ar nozarē vismodernākajiem IPS televizora ekrāna inovācijām, tādām kā uzlabotu melnās krāsas attēlošanu un precīzāku attēla kāsu rādīšanu. Nano Cell Balck ir patentēta tehnoloģija, kas minimizē atspulgus un uzlabo kontrasta attiecību patīkamākai skatīšanās pieredzei, kamēr True Color Accuracy nodrošina padziļinātāku attēlu un kontrastu, atdalot objektus no to foniem, lai uzlabotu krāsu atveidošanu.

Ielādēt vēl rakstus, kuru autors ir  haker
Load More In 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Iesakām izlasīt

8 iemesli, kāpēc uzņēmumam nepieciešams digitālais mārketings

Digitālais laikmets ir ieviesis jaunu mārketinga formu uzplaukumu, un uzņēmumi, kas neizma…